Suspendarea lui Basescu !?

Creat de Bătrânul, Iulie 05, 2012, 02:09:34 PM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

Pe cine ati ati prefera  un viitor presedinte a Romaniei ? Cine credeti ca va fii ?

Porfy66


NiKoN

Iliescu ... Ion Iliescu plagiat de Victor Ponta
Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

Alutus

Cu conditia unei constitutii fara echivoc, optiunea mea ferma este pentru madam Bamboi.
Sa nu uiti Darie!

emil.oltean

Ce va pierde-ti timpul si energia pentru ei.Nici o diferenta intre ei dar nici intre ei si madam Bamboi.Vai de viata noastra.Toate se trag din 25 Dec.1989.Mi-e scirba de politica lor.S-au imbogatit pe prostia noastra iar oamenii seriosi cu idei si harnici stau la cheremul lor si spuravietuiesc si se milogesc lor.Si voi "dusilor" mergeti la mintingurile la care va cheama.Si va tavaliti pe net cu pareri despre ei.Nu merita atentie nici cit acorzi celui ...de linga gard.Ori de ce natie si etnie ar fi.

happy

http://hapy.sunphoto.ro/
Lumea nu ar exista fara albine!

orbanstefan64

Citat din: emil.oltean din Iulie 05, 2012, 10:04:28 PM
Ce va pierde-ti timpul si energia pentru ei.Nici o diferenta intre ei dar nici intre ei si madam Bamboi.Vai de viata noastra.Toate se trag din 25 Dec.1989.Mi-e scirba de politica lor.S-au imbogatit pe prostia noastra iar oamenii seriosi cu idei si harnici stau la cheremul lor si spuravietuiesc si se milogesc lor.Si voi "dusilor" mergeti la mintingurile la care va cheama.Si va tavaliti pe net cu pareri despre ei.Nu merita atentie nici cit acorzi celui ...de linga gard.Ori de ce natie si etnie ar fi.
=D> =D> =D>

Porfy66

Regele ar fi cea mai buna solutie pt Romania! Respect!
=D> =D> =D>

Alutus

#9
Citat din: Porfy66 din Iulie 06, 2012, 08:55:09 AM
Regele ar fi cea mai buna solutie pt Romania! Respect!
=D> =D> =D>
Citat din: bucovineanu din Iulie 05, 2012, 03:20:02 PM
E greu de recuperat o familie bezmetica. Daca se uneste cu o familie cu regina, exista posibilitatea sa fie omorata regina acelei familii.
Sa nu uiti Darie!

Alutus

#10
Nu va fie frica! De data asta baietii de la cooperativa O&U taiara microfonul, si chiar acum mesteresc la sistemul de irigatii al plantatiilor de portocali.  Mai cade din cand in cand cate o picatura care se evaporeaza imediat. Caldura mare! Meseriasi baietii!  Raman doar niste pruni rapciugosi de Bistrita  care la toamna isi vor da productia la chiselita si borhot. De la Plescoi nici o veste. Auzii ca il  stersera dupe harta.
Sa nu uiti Darie!

apivasmob

La dezastru din parlament euro azi 4.5249 la ora 12:45
Sanatate tuturor apicultorilor

mape 48-petru manea

Nu cred ca regele poate inpaca partidele politice si sa-i faca sa se iubeasca . Lupta pentru ciolan ramane.
Tot necazul la noi este ca nu sa respectat separatia puterilor in stat. Ghici ghicitoarea mea "cine-i de vina " :hi: :hi: :hi:

marian sima

Ce face actuala clasa politica la ora actuala este impotriva Romaniei si a Romanilor,noi avem sa platim cu virf si indesat nu am sa mai votez nici cu PdL nici cu UsL nu credeam sa ajung vreodata sa il votez pe Dan Diaconescu sau pe Rege .Romania e politizata mai rau decit pe timpul lui Ceausescu ,toti nesimtiti au devenit politicieni.Romania are nevoie de o miscare populara asa cum a facut Tudor Vladimirescu numai asa putem scapa de cangrena politica de astazi.
Revolutia nu a fost revolutie am fost mintiti cu toti au avut nevoie de singe pentru ca lovitura de stat sa para revolutie.


tassevasi

         "" Revolutia nu a fost revolutie am fost mintiti cu toti au avut nevoie de singe pentru ca lovitura de stat sa para revolutie.""



Mariane ,armata am facut-o in Caracal la o unitate de rachete ,in anul 1978, la o aplicatie reala  comandantul a fost intrebat  de cineva  " ca daca  vom avea si morti  la aceasta aplicatie , ce se va intimpla ?".
   Raspunsul a fost surprinzator pt noi ,  ca este normal sa avem si asa ceva, chiar pina la  3 la o  asemenea aplicatie .
    Acum judeca si tu  situatia de atunci  si cea de la asa zisa revolutie .
                  Numai bine . :hi: