Viitorul PRESEDINTE al ROMANIEI - Mihai Razvan Ungureanu

Creat de pedro, Februarie 07, 2012, 10:52:14 AM

« precedentul - următorul »

Nea Costica din Buzau

Citat din: cristian87 din Februarie 07, 2012, 08:21:57 PM
Citat din: orbanstefan64 din Februarie 07, 2012, 07:34:36 PM
da Lumea cine o conduce?

pai cum cine tot ei
macar acum intram in randul lumii

dragose nu te supara ca i-am zis aluia jidan uite rectific imi asum raspunderea ca Basescu si  il reevaluez,   ii zic israelit
e mai bine asa?

termenul era prezent pana mai ieri in dex asa ca nu vad penalul in asta
iar holocaustul a fost ce a fost.
sunt si alte popoare care au suferis asa ceva sau asemanator vezi musulmanii in serbia, armenii in turcia, ucrainienii din partea rusilor , polonezii tot de la rusi [ rusii  intre ei ]si despre asta nu se face caz penal
Romanii intrei!! :uimit: :rotfl: =)) :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

Nea Costica din Buzau

Citat din: jonny_it din Februarie 07, 2012, 08:52:11 PM
Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 08:39:01 PM
Legea 107 din 2006 :

la art. 6:

Negarea în public a holocaustului ori a efectelor acestuia constituie infracţiune şi se pedepseşte cu închisoare de la 6 luni la 5 ani şi interzicerea unor drepturi.

["tiganca imputita" (Traian Basescu) ce este?   :rotfl:]
eu stiu cine sunt , eba , nuti , anastase, mai zic? :uimit: :rotfl: =)) :rotfl: :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

jonny_it

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 09:52:52 PM
Traiesc in lumea dorita de mine , o lume frumoasa , linistita si cu frica de Dumnezeu.

Daca nu ai murit si ai ajuns in Rai inseamna ca ceva nu este in regula cu viata ta daca vezi totul in roz. Ori fumezi ceva bun ori chiar ai descoperit secretul fericirii absolute! (Nu este o gluma).

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 09:52:52 PM
Nu accept in jurul meu oameni incarcati cu energii negative .

Flacari violet!  :rotfl:

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 09:52:52 PM
Dar pe strada vad si foatre multi lenesi , prosti , viermi , ciupalaci , paraziti , etc. Dar acestia nu ma intereseaza ! nu sunt exemple de urmat pentru fii mei in viata !
Cand vei intelege fericirea din sufletul unui om care aparent traieste dintr-o pensie de 350 lei altfel vei vedea viata.

Hai sa vad cum traiesti cu 350 ron cand trebuie sa cumperi pastile de 200 ron pe luna si ai factura la gaz de 150 ron...

Incearca sa aterizezi putin cu picioarele pe pamant, este spre binele tau. Da este frumos cand ti se aproba fondurile, totul este roz, optimism, .. totusi multi in tara asta care au muncit si acum sunt la pensie abia mai traiesc(poate ar mai munci dar nu mai pot), multi nu gasesc un loc de munca, etc ..
Da, exista si tot felul de oameni care nu vor sa munceasca dar sunt putini si nu reprezinta o natiune asa cum crezi tu.

Este usor sa zici ca totu sunt lenesi si de aia nu au ce le trebuie cand esti tanar, ai ceva bani; nu cred ca iti doresti sa ajungi sa iei pensie de la statul roman sau sa ai nevoie de o operatie ceva mai complicata, Doamne fereste.

Ca ai avut un castig de pe urma acestui guvern, poate niste pile si relatii pe la judet(cam asa se iau fondurile de pe la UE, stie toata lumea) este normal sa urli in gura mare ca toti sunt fraieri, si nu vor sa munceasca, si tu esti destept dar hai sa fim corecti si sa spunem lucrurilor pe nume.

Nea Costica din Buzau

Citat din: pharaonu75 din Februarie 07, 2012, 09:31:44 PM
Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 09:28:31 PM
la mine in zona se foloseste expresia "ciupalac" atunci cand prezinti un individ puternic.  Ex: a venit cu 3 ciupalaci dupa el !

[La mine in zona CIUMPALAC este sinonim cu AGARICI, FRAIER, PACALICI, TAMPIT, PROST, RETARDAT, OM DE NIMIC.]
A veti grija folositi denumiri diferite; Dragos-ciupalac, Fharaonu-ciumpalac, va salut pe amandoi!! :hi:C.B.
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

POSTASUL

cel satul niciodata nul crede pe cel flamand !!!  a uitat sentimentul  :rusine:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

D006

Citat din: jonny_it din Februarie 07, 2012, 10:12:39 PM
Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 09:52:52 PM
Traiesc in lumea dorita de mine , o lume frumoasa , linistita si cu frica de Dumnezeu.

Daca nu ai murit si ai ajuns in Rai inseamna ca ceva nu este in regula cu viata ta daca vezi totul in roz. Ori fumezi ceva bun ori chiar ai descoperit secretul fericirii absolute! (Nu este o gluma).



  Omului nu-i trebuie doar hrana materiala . In primul rand ii trebuie hrana spirituala !  cad veti intelege ca fericirea nu sta intr-un pumn de arginti veti descoperi secretul fericirii absolute !

Florin-braileanul (FlorinI)

vad ca va ambalati....
imi place, dar nu prea

daca nu va place razvan ungureanu, va propun sa ma sustineti pe mine
nu sunt eu sexos, dar macar am sa tin cu apicultorii, ca vin din randul lor
macar ministru la agricultura, daca nu in locul lui razvan

oricum:

Un director de servicii secrete care a ajuns presedintele SUA este George Bush.

In Rusia, Iuri Vladimirovici Andoropov a ajuns la putere după moartea lui Brejnev, din postul de şef al KGB.


de ce nu Razvan Ungureanu presedinte? de frica? sau fiindca stie prea multe?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 10:32:06 PM
...
Omului nu-i trebuie doar hrana materiala . In primul rand ii trebuie hrana spirituala !  cad veti intelege ca fericirea nu sta intr-un pumn de arginti veti descoperi secretul fericirii absolute !

Hai sa facem o intelegere: Da-mi mie toti argintii tai si fii fericit ca nu-i mai ai!
Lasa-ma pe mine sa-mi fac probleme daca sunt fericit sau nu cu argintii primiti de la tine!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006


POSTASUL

donu Dragos fericirea trece prin stomac  :nod:  =))  =))  daca stomacul e gol  prin frigider  si  prin buzunare   bate vantul , copii ati bat cu linguritele in geam  e jale ,     =)) nu te mai vad fericit  :nono:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Citat din: pharaonu75 din Februarie 07, 2012, 10:41:45 PM
Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 10:32:06 PM
...
Omului nu-i trebuie doar hrana materiala . In primul rand ii trebuie hrana spirituala !  cad veti intelege ca fericirea nu sta intr-un pumn de arginti veti descoperi secretul fericirii absolute !

Hai sa facem o intelegere: Da-mi mie toti argintii tai si fii fericit ca nu-i mai ai!
Lasa-ma pe mine sa-mi fac probleme daca sunt fericit sau nu cu argintii primiti de la tine!
iti dau  40 de arginti daca de maine iti dai demisia de la servici si te apuci de munca independenta !

D006

Citat din: POSTASUL din Februarie 07, 2012, 10:43:06 PM
donu Dragos fericirea trece prin stomac  :nod:  =))  =))  daca stomacul e gol  prin frigider  si  prin buzunare   bate vantul , copii ati bat cu linguritele in geam  e jale ,     =)) nu te mai vad fericit  :nono:

Daca bate vantul prin stomac si buzunare , ATUNCI DE CE TE-AI MAI INMULTIT ?????   saraci , saraci dat se reguleaza in draci , oare din plictiseala ?

POSTASUL

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 10:45:35 PM
Citat din: POSTASUL din Februarie 07, 2012, 10:43:06 PM
donu Dragos fericirea trece prin stomac  :nod:  =))  =))  daca stomacul e gol  prin frigider  si  prin buzunare   bate vantul , copii ati bat cu linguritele in geam  e jale ,     =)) nu te mai vad fericit  :nono:

Daca bate vantul prin stomac si buzunare , ATUNCI DE CE TE-AI MAI INMULTIT ?????   saraci , saraci dat se reguleaza in draci , oare din plictiseala ?
pentru alocatiii    :lol:  Dragooos cand esti tanar chiar si nemancat ti se scoala  =)) ,, mai barbate ce om manca???   ne om f ...te  si ne om culca '''  =))  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

jonny_it

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 10:45:35 PM
Citat din: POSTASUL din Februarie 07, 2012, 10:43:06 PM
donu Dragos fericirea trece prin stomac  :nod:  =))  =))  daca stomacul e gol  prin frigider  si  prin buzunare   bate vantul , copii ati bat cu linguritele in geam  e jale ,     =)) nu te mai vad fericit  :nono:

Daca bate vantul prin stomac si buzunare , ATUNCI DE CE TE-AI MAI INMULTIT ?????   saraci , saraci dat se reguleaza in draci , oare din plictiseala ?

Pentru ca intr-o tara unde dezapezirea costa cat realizarea drumului, invatamantul sa fie subfinantat si sa existe o lipsa de educatie.

Dar este mai usor sa vezi flacari violet decat problemele in sine.