Viitorul PRESEDINTE al ROMANIEI - Mihai Razvan Ungureanu

Creat de pedro, Februarie 07, 2012, 10:52:14 AM

« precedentul - următorul »

Alutus

#15
Citat din: pedro din Februarie 07, 2012, 10:52:14 AM
Faceti o comparatie cu cei doi "tineri" ai Opozitiei!
important este ca avem de unde alege!
S-au ales. Numai tineri . Deseara la orele 20 ii vedem. Numai sange tanar. Dinti zdraveni. As vrea sa-ti expui opinia si la toamna.
Pt Jonny: Viermii ii vazuram. De fapt sunt termite. Sa schimbam nitelus meniul.
.
Sa nu uiti Darie!

centrifuga

acest "tunsulica",s-a declarat ca este de "dreapta"! ce o fi insemnand asta in gura unui fost membru in cc al utc,in conducerea uniunii asociatiilor studentilor comunisti din romania?

D006

  In guvernul Ungureanu NU va fi prezent nici un ministru PDL din guvernul Boc !  ^:)^

Alutus

Sa nu uiti Darie!

Alutus

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 03:58:29 PM
  In guvernul Ungureanu NU va fi prezent nici un ministru PDL din guvernul Boc !  ^:)^
Au venit lupii mai tineri si mai flamanzi. Si cu pedigree.
Sa nu uiti Darie!

jonny_it

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 03:58:29 PM
  In guvernul Ungureanu NU va fi prezent nici un ministru PDL din guvernul Boc !  ^:)^

Probabil sunt prin PDL oameni care si-au dat seama ca era prea de tot ca sa formeze un guvern tot cu aceeasi oameni...

POSTASUL

Citat din: dragos2006 din Februarie 07, 2012, 03:58:29 PM
  In guvernul Ungureanu NU va fi prezent nici un ministru PDL din guvernul Boc !  ^:)^
=))  =)) vor fii toti de la polul nord
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

jonny_it

http://ro.news.yahoo.com/mihai-r%C4%83zvan-ungureanu-sfidat-gabriel-oprea-vezi-ce-124100475.html

Inteleg ca pe Boc il controla Basescu, nah e numit de el face ce spune el .. cu toate ca dpdv legal ar trebui sa fie controlat de parlament .. se accepta; dar sa il vezi pe Oprea ca indrazneste sa faca din astea  :rotfl: 

POSTASUL

donu Pedro ar trebui sa schimbati sondajul pentruca nu e corect , candidati la presidentie vor fii mai  multi daca intre timp nui aresteaza Base  =))  sau va fii cineva surpriza nici decum cei mentionati de dv. . Lumea sa saturat nu mai votam nici unul din cei ce au condus pana acum :mad:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

centrifuga

#24

http://ro.wikipedia.org/wiki/Mihai_R%C4%83zvan_Ungureanu



Faţa nevăzută a premierului "spion" Mihai Răzvan Ungureanu | Ziua ...





www.ziuaveche.ro/.../fata-nevazuta-a-premierului-"spion"-mihai-raz...





centrifuga


cristian87

nu stiu daca e dar sigur e cel mai bun pentru presedentia romaniei
dupa tigani e randul jidanilor sa conduca tara asta :yellowcard:
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

orbanstefan64


D006

Citat din: cristian87 din Februarie 07, 2012, 07:32:25 PM
nu stiu daca e dar sigur e cel mai bun pentru presedentia romaniei
dupa tigani e randul jidanilor sa conduca tara asta :yellowcard:

   Rog moderatorii sa stearga aceasta postare si sa baneze acest utilizator deoarece posteaza mesaje XENOFOBE si ANTISEMITE ! 
   Nu uitati ca a comis o fapta penala ! la fel de penala cum este si negarea holocaustului !