Proteste

Creat de gheco, Ianuarie 16, 2012, 09:20:28 PM

« precedentul - următorul »

gheco

Romania in haos politic.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

CRISTI M

 Spune-ti ca-i haos politc ? ...... pare a fi mai rau , cumva ..... [ mi-e frica sa scriu (la figurat )]

pharaonu75

Pana acum sunt 10 voturi si doar 2 postari!
De ce oare??
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

cristian87

cuvintele sunt de prisos :hippo:
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

Mircea77

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 17, 2012, 12:14:23 AM
Pana acum sunt 10 voturi si doar 2 postari!
De ce oare??

Ar fi destul de mult de scris pentru a explica nemultumirile personale si colective. Desi, daca ar fi sa concentrez la maximum, pot spune ca mi-este asa o sila de politicieni incat as da de baut la toata strada daca ar dispare toti. Avem nevoie de oameni cinstiti. Atat. Nimic mai mult.

amazon66

traim vremuri cu-adevarat grele ,ne vin notele de plata  pt ani de,, prosperitate ,,cand vindem fabricile la fier vechi,e loc si de mai rau ,doamne ajuta

stefan1

Citat din: Mircea77 din Ianuarie 17, 2012, 07:59:28 AM
....
Avem nevoie de oameni cinstiti. Atat. Nimic mai mult.

  De acord cu Mircea. Eu as adauga si competenti. Dar asta presupune o promovare dupa merite nu dupa contributii la partide. De asemenea necesita un sistem de invatamant serios, nu diplome si doctorate cumparate cu bani...
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

prisecarul

cand esti prostit in fata, ce poti da mai zici?
:redcard: :redcard: :redcard:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

  Daca nu ar fi teleiziunile care sa faca agitatie pe marginea acestor proteste azi nu ar mai urla nici Florea Cioaca prin Piatza Universitatii sau aiurea . Asa lumea vine la opt seara in piata sa semneze prezenta ,poate poate apate la TV...

mape 48-petru manea

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 18, 2012, 08:30:39 AM
  Daca nu ar fi teleiziunile care sa faca agitatie pe marginea acestor proteste azi nu ar mai urla nici Florea Cioaca prin Piatza Universitatii sau aiurea . Asa lumea vine la opt seara in piata sa semneze prezenta ,poate poate apate la TV...
deci asta este singurul motiv ?
" bietul dragos "

D006

  Voi cei care sunteti "foarte de acord" cu protestele de ce nu participati la ele ? cum am mai spus , cei 200.000 de oameni care si-au pierdut slujba de la stat de ce nu participa la proteste ????  Mai ales ca aceste adunari s-au transformat in proteste anitisistem ...

Alutus

Citat din: mape 48 din Ianuarie 18, 2012, 08:38:58 AM
Citat din: dragos2006 din Ianuarie 18, 2012, 08:30:39 AM
  Daca nu ar fi teleiziunile care sa faca agitatie pe marginea acestor proteste azi nu ar mai urla nici Florea Cioaca prin Piatza Universitatii sau aiurea . Asa lumea vine la opt seara in piata sa semneze prezenta ,poate poate apate la TV...
deci asta este singurul motiv ?
" bietul dragos "
Binecuvantati animalele si copiii!
Sa nu uiti Darie!

Porfy66

Cei 200000 nu participa pentru ca se simt ff mandri ca au putut contribui indirect la "modernizarea statului" facuta de un base. (dar de unde stii ca nu participa si o parte din acestia?)  :nebun:

marius_vfp

cum ar putea dragul dragos sai faca rau lui base cand base ia bagat 25mii de euroi in buzunare fara sa faca nika , o primit cadou de la tati 200 si ceva de stupi apoi o depus dosar pt, proiect o primit banii si acum il vantura pe base prin dos ca de ,sunt prieteni
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Kov iulian