startovit

Creat de marianpitesti, Martie 25, 2012, 08:24:10 PM

« precedentul - următorul »

marianpitesti

am vazut ca multi dintre dumneavoastra a-ti comandat startovit A-s vrea si eu dar intrebarea e cit de rentabil poate fi in conditiile in care intrind pe apinatura scrie ca taxa de expediere e de 25 de lei ? poate sa comand o cantitate mai mare ca la 2-3 cutii cit am eu nevoie dublez pretul 26 lei 2 cutii si respectiv 25 transportul.

pharaonu75

Dar mai bine mergi la un targ apicol, pentru ca acolo vei gasi cu siguranta Startovit!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Nelly88

mai bine nu cumpara de pe apinatura! comanda minima e de 100 lei si nici nu stii dak o primesti... (eu asa am patit) :mad: si pretul transportului e asa pt k vine cu elicopteru'..  :P

pngflorin

Comand de f multa vreme de la Apinatura sau Apiroua si nu am avut pb niciodata, iar pretul de transport nu a fost mare pt ca am mers pe virament bancar si Posta Romana.
E adevarat ca daca ei produse de cateva zeci de lei, transportul e un procent imp din cheltuiala.

Nelly88

eu am dat comanda si am asteptat, si am asteptat, si am asteptat.... :mad:

bee_lover

poate ai prins perioada targurilor, cand sunt plecati, ocupati si probabil au lasat-o mai moale cu onorarea comenzilor.

Nelly88


Adrian Roman

Citat din: Nelly88 din Aprilie 04, 2012, 01:01:32 PM
eu am dat comanda si am asteptat, si am asteptat, si am asteptat.... :mad:

...si am asteptat... si am renuntat la neseriozitatea lor. Doua comenzi confirmate, si neonorate.. :redcard:
Asa isi fac unii reclama, de fapt antireclama !...dar mai vand si altii..

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: Adrian Roman din Aprilie 04, 2012, 10:07:59 PM
Citat din: Nelly88 din Aprilie 04, 2012, 01:01:32 PM
eu am dat comanda si am asteptat, si am asteptat, si am asteptat.... :mad:

...si am asteptat... si am renuntat la neseriozitatea lor. Doua comenzi confirmate, si neonorate.. :redcard:
Asa isi fac unii reclama, de fapt antireclama !...dar mai vand si altii..
va salut,noi am dat comanda de apifonda si intradevar nu au fost promti cei de la apinatura din cauza ca erau la targ,cum s-au intors mi-au onorat comanda,poate trebuia sa o fac mai din timp,cine stie,oricum vorba D-voastra mai sunt firme de profil in tara asa ca ne reorentam ,asta e,Pace! %%-
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

albinoiu

de astia nu vreau sa mai aud niciodata in 2010 sun si intreb de un produs imi spun ca au un munte pe stoc a doua zi ma urc in masina ma duc la bucuresti la ei unde o vanzatoare gretoasa imi spune ca nu au, o las in plata domnului ma duc la targ in baneasa acolo erau si 2 baieti de la apinatura vorbesc cu ei si imi spun ca au pe stoc marfa respectiva, am renuntat sa mai inteleg ceva si nu am mai comandat ceva de la ei

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: albinoiu din Aprilie 05, 2012, 08:18:10 AM
de astia nu vreau sa mai aud niciodata in 2010 sun si intreb de un produs imi spun ca au un munte pe stoc a doua zi ma urc in masina ma duc la bucuresti la ei unde o vanzatoare gretoasa imi spune ca nu au, o las in plata domnului ma duc la targ in baneasa acolo erau si 2 baieti de la apinatura vorbesc cu ei si imi spun ca au pe stoc marfa respectiva, am renuntat sa mai inteleg ceva si nu am mai comandat ceva de la ei
Deci se pare ca sunt neseriosi, asta e, a doua oara n-o mai fac cum se spune, asa isi pierd clienti din cauza neseriozitatii,ne reorentam la alte firme,Pace! %%- :hi:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

johnysibiu

Eu care credeam ca, pe topicul asta, se discuta despre efectele Startovitului....

jenica67

      Asta se si discuta : efectele starovitului asupra apicultorului, enervat de o vanzatoare !   :P
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?