masura141

Creat de nicu has, August 08, 2010, 04:14:41 PM

« precedentul - următorul »

romikele

#900
La OJPDRP Buzau intotdeauna am primit informatii competente, cu promptitudine, indiferent de problema.
Bineinteles, ca sa afli e musai sa intrebi, informatia nu vine singura, desi uneori ar cam trebui  :sad:

LINK: http://www.apdrp.ro/content.aspx?item=1861&lang=RO#134

morozan simion

stie cineva ceva despre semnarea contractelor la 141 in bistrita nasaud? pentru anul I ,cererea de finantare am depus-o pe 11 iunie si nici acuma nu m-achemat sa semnez contractual,gurile rele zic ca nu mai avem sanse sa mai semnam,este adevarat?

gaby

nu ar fi rau sa sunati la DADR si sa vedeti ce se intampla

morozan simion

am sunat saptamanal dar de fiecare data primesc acelas raspuns ,, nu ne-a dat unda verde bucurestiul

petru.atudorei

nu mai sunt fonduri pe 141' acesta este motivul pentru care nu esti sunat

romikele

Cei care au fost pe lista proiectelor finantate vor primi banii, dar birocratia e mult prea mare.

petru.atudorei

si asta e adevarat. cunosc cazuri in care au primit banii in primele 6 luni si cazuri in care a trecut si un an

alexutu

pentru anul 2014 ce masuri vor fi pentru apicultori
00007

romikele

Încă nu avem informații, cum le primim le vom posta pe forum!

dorindafi

la GJ se primesc dosarele pt transha 5 de finantzare
maine trebue sa-l depun shi eu .  :hi:
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

gaby

la sv deciziile de finantare s-au semnat din iulie iar cererea de plata am depuso la jumatatea lui august deci teoretic pana in 15 oct ar trebui sa intre banii pt cei din anul intai

alexutu

va multumesc domnule romikele  : sampanie:
00007

Iulia

Stie ceva daca s-a introdus vreun impozit pt. PFA-uri? Am primit acasa somatia asta de plata si cand m-am dus ieri sa intreb la Fisc mi-au zis ca sa revin ca nu le mergea baza de date...  ))/


Kov iulian

Ce reprezinta acei 8 lei?

Nu v-au pus poprire pe cont, asa procedeaza baietii pentru 2 lei te blocheaza cu totul.


Vedeti ce faceti sa nu va afecteze proiectul.

Am auzit pe la viata satului ca fermieri care aveau restante uitate de cateva zeci de lei si au pierdut finantari europeene .  :sad: :sad: :sad: :sad:

Iulia

Nu stiu ce inseamna...  Ma mai duc astazi sa intreb si sa ma lamureasca pt. ca nu am primit nimic acasa prin care sa ma anunte ca am ceva de plata, cum fac de ex. cu impozitul la casa, iar anul trecut n-am platit nimic. Offff...  :sad: