Este totusi un forum de apicultura fara cenzura?

Creat de balas, Mai 24, 2009, 10:07:13 PM

« precedentul - următorul »

andrei_salaj

multumesc....modelul mi l-am ales de mult.....un apicultor fara ocolisuri..sincer si cu dragoste fatza de albine....nu un apicultor anume..

D006

Dac-ar fi fara ocolisuri nu s-ar contrazice singur nu ar sari in sus cind altul are alta parere si nu e deacord cu el ,ar colabora mai bine cu stuparii experimentati , si ar accepta chiar si critica , pacat de tine ,,,mai cauta ,,,

puiu

Domnule...
Sunte-ti frustatat din nastere . Este Rusinos ce ai facut si promit tuturor apicultorilor de pe acest forum ca,acolo unde va intalnesc la expozitii va arat adevarata fata a unui... :nono:  :nono:  :nono:

PricopArthur

Dle Balas, cenzua pe acest forum nu am vazut. Am vazut doar opozitie impotriva celor ce au modificat, sters si blocat forumisti pe stuparitul.
Observati ca aici cand scriu numele forumului celalalt, nu apare un alt cuvant.
In rest, toate cele bune.
Miere multă şi inimă curată!

centrifuga

Eu acum descoper acest topic!
Cine il mai baga in seama pe "vanzatorul de roiuri de pe craca"?
Poate doar imberbul care si l-a ales drept idol!

D006

Am cam scapat de moderatorii lui guru pt. ca le-a interzis sa mai scrie pe alte forumuri de profil.
  Ce nasol o fi de Ionita Cristian , sa te loghezi si sa nu poti scrie ...

D006

Au inceput sa apara sub alte nume.
O sa le recunosti stilul curand.

nicomico

andrei_salaj imi place raspunsul tau.Cand spui" modesta mea stupina" imi aduce aminte de a mea acum vreo sase ani, cand din motive financiare a trebuit sa vand stupii sa plec sa lucrez in alta tara.Gandesc sa ma intorc sa reiau de unde am ramas si sincer mi-ar place sa te cunosc personal.Multa sanatate la toti stuparii!!!!!!!!!!!!!

D006


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

gheco

Citat din: teinegru64 din Martie 07, 2011, 01:07:32 PM
http://www.youtube.com/watch?v=jzqlTU375ow&feature=related

Sa fii de rea credinta sa mai ai ceva de adaugat.
Si cat de usor legi o prietenie cand nu ai nici un interes fata de persoana respectiva.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

puiu

D-le B.........prin comportamentul tau prin ce ai facut fata de colegi,fata
de mine,esti o ...
Vad ca si altii sunt de acord de mine.
AI UN COMPORTAMENT DE ...!!! :hippo:

apicmd

D.Puiu..am impresia ca mai aveti un cont  pe acest  forum.... :nono: :redcard:
BPR!!!!