catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

D006

Gresit....te-as bana pe tine primul  :zzz: ....se poate si fara... :zzz:
Te suparasei si amenintasei ca nu mai postezi aici, ca iti iei userii adusi pe forum si te duci.....
Pe cand o asa asteptare ?  :zzz:
PS. Acum am vazut ca de fapt tu il propui pe Fullfit46.....eu sunt Fullfit44, asa ca nu am nici o legatura cu el  :smile:

D006

Sau ca sa iti dau si tie satisfactie ...(2 minute)....te-as alege pe tine moderator....tu m-ai bana...iar eu dupa alea 2 minute as reintra la loc pe forum. Ce zici ? Te bagi ? Daca da, ia legatura cu bee-lover :zzz:

ben90557

Si totusi!De ce a luat fiinta Apiardeal?Cred ca nu peste mult timp cele doua forumuri vor fuziona.Parca am fi in campania electorala cand toti ne respectam si ne admiram,iar pe la spate ne injunghem.Si cei de dincolo au interese in alegerea moderatorilor.Parerea mea.

ben90557

D-nul Romikele cred ca ar fi bine sa ramana moderator.Deasemenea,d-nul Crombra mi se pare o persoana potrivita,fiind un om ponderat.

filip

Citat din: ben90557Si totusi!De ce a luat fiinta Apiardeal?Cred ca nu peste mult timp cele doua forumuri vor fuziona.Parca am fi in campania electorala cand toti ne respectam si ne admiram,iar pe la spate ne injunghem.Si cei de dincolo au interese in alegerea moderatorilor.Parerea mea.
Apiardealul a fost la inceput un forum a unui apicultor incepator,administratorul a crescut odata cu forumul capatand experienta in tainele apiculturi.
Nu cred sa se puna problema fuziuni a celor doua forumuri,e adevarat ca sunt multi apicultori de buna credinta care posteaza pe ambele forumuri.
Nu stiu ce interese au cei de pe stuparitul cum spuneti dumneavoastra in alegerea moderatorului,daca aflu ceva o sa va anunt.
Acum sa va spun o intamplare reala,tata si fiu apicultori nu colaboreaza {era vorba de un lot de matci}.Cand e armonie totala eu sunt ingrijorat =D
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Citat din: ben90557
1. De ce a luat fiinta Apiardeal?
2. Cred ca nu peste mult timp cele doua forumuri vor fuziona.
3. Si cei de dincolo au interese in alegerea moderatorilor.
1. Datorita abuzurilor ce aveau loc dincolo savarsite de moderatori si administrator.
2. 0,1 sansa de asa ceva.
3. Pai dincolo cam toti membri reali sunt moderatori. Restul sunt clone sau incepatori noi veniti.

stefan1

Citat din: ben90557Si totusi!De ce a luat fiinta Apiardeal?Cred ca nu peste mult timp cele doua forumuri vor fuziona.Parca am fi in campania electorala cand toti ne respectam si ne admiram,iar pe la spate ne injunghem.Si cei de dincolo au interese in alegerea moderatorilor.Parerea mea.
Nu stiu de ce a fost infiintat dar cred ca este necesar. Forumurile se influenteaza reciproc. Un monopol si in acest domeniu nu este benific. Parerea mea este ca "stuparitul" s-a schimbat in bine de cand aici au avut loc critici care acolo nu au fost permise. Ar fi pacat sa existe o concurenta intre ele, dar ideea ca fiecare user are o alternativa, mai tempereaza avantul sau zelul exagerat al unor moderatori.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

D006

Citat din: valter''Eu il propun pe Fullfit 44  argumente : 1) este un luptator 2) stie calculator. 3)  ne stie pe noi ........ nn) scapam de gura lui  si nu in ultimul rind trebuie se recunoastem ca e inteligent''.
4.Totusi...un mare pinguin. :wink2:
In atentia administratorului
Intrucat dupa alegerea celor doi moderatori, o mare parte din zi, forumul nu are moderatori, propun alegerea userului valter, ca fiind al treilea moderator.
Are recomandari foarte bune, vorbeste (tehnic), isi petrece o buna parte din timpul sau pretios pe forum cat si multe alte calitati :smile:
Propun sa trecem la vot.
Eu deja stau cu mana dreapta ridicata in sus....

alexandruCL

Sus mana si eu. Votez pentru Valter :hi:

Bătrânul

ce este zero absolut?

Bătrânul

am inteles ! Nu stiam cum a disparut ! Salut

D006

Am scapt de fullfit sub toate numerele ??? este adevarat ????

Bătrânul


D006

Si totusi daca sa aflat cine este de ce nu i se posteaza identitatea reala aici?
Astfel aceste fantome se vor gandi de mai multe ori cand se comporta astfel.
Poti sta cot cu individul la masa sau in pastoral dar nu sti ca de fapt este un Om Rau pe forum.
Expune-l.

D006

Acum sa recunoastem , acesti anonimi au atacat prima oara forumul stuparitul , dar mircea bog a facut 10 moderatori si cum intra sub un nou nume cum ii sterge .