votati pentru romani ?

Creat de Florin-braileanul (FlorinI), Septembrie 28, 2011, 07:01:48 PM

« precedentul - următorul »

Florin-braileanul (FlorinI)

am votat pentru ca un copac din romania sa fie cel mai bun si cel mai tare,
am votat pentru presedinte si guvern,
am votat pentru animale pe cale de disparitie,

sa vad...

pentru români suntem in stare sa votam?

eu am votul 62792

http://www.petitiononline.com/qd3xx666/petition.html

cititi, si daca considerati ca meritam votul, acordati-l

SA FIE CLAR!
NU SUNT RASIST, AM MULTI PRIETENI DE ETNIE TIGANEASCA
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Calin Catalin

"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64


Mircea77


Lammert Vlad


mape 48-petru manea

62910---pentru restabilirea adevarului

POSTASUL


SA FIE CLAR!
NU SUNT RASIST, AM MULTI PRIETENI DE ETNIE TIGANEASCA
[/quote]                  esti cumva prieten si cu cel cu 6 cai??? =)) =)) =)) :hi:   
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

POSTASUL

si eu am prieteni tigani  da asta are multi de tot :uimit:      degeaba mai votam noi                                                                                                                                                               
   
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Ozzy


stefan1

  Votez cu doua maini!
  Nu stiu cum cei care raspund in aceste vremuri de aceasta tara (vorbesc de sirul de guvernari), nu isi dau seama cat de mult daunazea tarii aceasta uzurpare de nume! Strainii de rand, care oricum cunosc foarte putin despre romani si asta din mass-media, e greu sa faca deosebirea intre denumirile de roman si rom, rrom sau alte variante pe care tiganii si le-au atribuit in ultima vreme. Or avea dreptul sa-si aleaga ei numele, dar nu sa-si atribuie numele consacrat al unei alte etnii. Rom este radacina cuvantului roman si prescurtare al acestuia, motiv pentru care confuzia e evidenta. Faptul ca numele etnic de rom si l-au luat recent si numai pentru ca numele lor traditionale au fost compromise de propriul comportament si propriile 'apucaturi', ne indreptateste sa ne opunem. Tragedia este ca majoritatea tiganilor care au 'speriat Vestul' provin chiar din Romania, fapt ce induce acolo perceptia ca suntem o tara de tigani.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

ANITEI

'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pistol28

Mai tigane i-ti arde satu
Nu-i nimic, ma mut in altu
Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

Alutus

Exista un exemplu de demnitate nationala intr-un caz asemanator: Grecia nu cedeaza numele "Macedonia". Conducatorii nostri nu au asa ceva. Pentru ei banul nu are nationalitate.
Sa nu uiti Darie!