zorba pe mormantul aca

Creat de dragos2006, Septembrie 18, 2008, 11:25:35 AM

« precedentul - următorul »

D006

Dle pngflorin,
1." Postez pe ambele forumuri si am sa o fac in continuare cu un singur scop de a dialoga si invata despre albina" Sa nu credeti ca ar incerca sa va lamureasca cineva sa n-o faceti(poate doar stapinii forumurilor si garantez ca daca am sa va dau o informatie pe care s-o comentati si sa spuneti sursa-care nu e sursa concurenta-nu ve-ti avea succes poate ve-ti primi un PM care v-ar explica de ce nu e bine etc etc.. Incercam?
2. Ce va veti face cind vi se vor primi raspunsuri cu informatii eronate si dv le veti lua ad literam.
Despre asta e vorba in propozitie si ca sa fiti linistit pot sa va dau exemple.Cele scrise nu se refera la toti menbri forumului(multi oameni pregatiti si cu coloana vertebrala) ci numai la citiva care din pacate conduc "in jos" adica scad nivelul si nu il fac ca forum in care sa te regasesti.Din partea mea sa il duca unde vor treaba proprietarului .
Cu stima
PS. "Ciinii latra caravena treca" cam asta am facut acum bazindu-ne pe filozofia populara ptr ca sintem Romani si ptr ca Tepes a fost vindut de ai sai si alte multe

D006

nu am crezut ca aveti intentia de a ma convinge de un lucru sau altul, insa ma gandesc la ceea ce ati postat si asta e ceva....................