S-a deschis un forum apicol complet

Creat de dragos2006, Mai 02, 2009, 11:39:35 AM

« precedentul - următorul »

gore

Urât, să ne jignim pe net fără să ştim şi cealaltă faţă a omului, după părerea mea ar trebui ca fiecare să citească mesajele, să dea sfaturi în limita bunului simţ, dacă vrea, dacă nu să se limiteze la citit, nu să arunce cu noroi în stânga şi în dreapta. Părerile personale despre unii useri să şi le păstreze, astfel evităm conflictele verbale şi trivialităţile pe forum.
  Să auzim numai lucruri bune şi frumoase despre apicultură, vă salut dragi apicultori şi miere multă.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

D006

ce bine ar fi ... dar nick-ul leonard a fost inventat doar sa ma injure , urmariti postarile acestui nick si va veti convinge ca este pus de mafia care conduce ACA sa ma contreze pe cai neortodoxe.

ALBINUTA

EI DA! CONDUCEREA ASTA A ACA TOCMAI DE TINE NU SE INCURCA SI PUNEAU PE CAREVA SA TE CONTREZE! Ce dracu te crezi domnule? Se vede treaba ca la cum vorbesti cum gandesti, toata viata dumitale vei ramane un biet doctoras din creierul muntilor facut pe bani grei( DOCTORAS, ca la stilul tau nu ai invatat carte, meseria asta o fac oameni inteligenti)Mi-am cam facut o parere si despre stupina dumitale.Sunt convins ca arata exact ca si caracterul dumitale.La cat timp petreci pe net... Te bagi tot timpul in clinciuri si apoi te plangi ca esti injurat! Te simti confortabil cu viata dumitale? Sunt convins ca fug oamenii de dumneata.ESTI ASA CA VULPEA CU STRUGURII! CARAGHIOS SI RIDICOL!Stii ce e mai rau? eu nu sunt medic dar stiu: BINE NU TE FACI NICIODATA! Asta nu se vindeca.E PE VIATA!

ALBINUTA

Hai la scandal! CA ASTA ITI PLACE CEL MAI TARE!Iti mai dam si noi apa la moara  mai! Ca dumneata numai asa simti ca traiesti domnu dragos.

D006

Am uitat sa specific ca pe langa nick-ul leonard exista si nick-ul albinuta apartinand aceluiasi director de srl buzau care la fel este folosit doar sa ma injure . Copii am devenit IMUN  la remarcile voastre rautaciose , veti muri anonimi asa cum ati trait , nu sunteti decat : NIMENI .  Eu cu nimeni nu mai dialoghez.

ALBINUTA

NU ESTI DESTEPT DOMNULE ! TI-AI DORI DUMNEATA SA FIU ACELA DE CARE ZICI ! DE CATE ORI AI ZIS CA NU MAI DIALOGHEZI? UN CARACTER MIC , UN OM SLAB CARE ARE CA ARME : CONTRE SI SCANDAL.TINE MINTE: VEI FI POTOLIT CANDVA CAND VA VENI MOMENTUL! Dar atunci nu iti vei aminti de nimic din ce ai zis sau facut.

Porfy66

Ce usor e sa injuri cand stai in multime si nu te cunoaste nimeni! Daca sunteti asa destepti si pacifisti de ce nu spuneti cine sunteti, de unde sunteti si ce fapte glorioase ati facut pe campiile apiculturii etc.. Cine munceste mai si greseste.. dar sa stai pe margine, in boscheti si de acolo sa fluierati.. nu e corect si nici vitejeste. Daca sunteti tari iesiti la interval... Eu sunt un incepator si ma "adap" din aceste informatii ce au in spate ani de experientza.... Din cele 40 postari ale Albinutei si cele 26 ale lui Leonard  nu am invatzat absolut NIMIC!!!

D006

Precizare : nu mai dialoghez cu anonimii !

D006

S-a lansat Forum Apicol !
« : Aprilie 30, 2009, 05:45:29 » 
--------------------------------------------------------------------------------
                         Dragi utilizatori,
         Astazi s-a lansat Forum Apicol iar cu ajutorul acestuia dorim sa venim in sprijinul apicultorilor romani. Daca va intrebati de ce a mai aparut un forum cu aceasta tema va raspundem ca acest forum deveni printre cele mai complete si utilizate mijloace de informare apicola iar acest lucru nu se poate realiza fara ajutorul dvs.. De aceea va rugam sa va inregistrati un cont aici, sa fiti activ, sa impartasiti si celorlati link-ul catre noi si sa ne scrieti in sectiunea Sugestii/probleme orice sugestie sau sfat care ar putea duce la completarea acestui forum.
         Daca acest proiect se dovedeste a fi foarte util, forumul va beneficia de o gazduire platita iar echipa noastra va mai realiza forumuri la fel de satisfacatoare pentru utilizatorii nostri.
         Sunteti nehotarat in a va face un cont pe forum? Salvati link-ul nostru si reveniti ca sa va convingeti de utilitatea forumului.
         Va rugam inca o data sa va inregistrati si sa urmariti odata cu noi cresterea Forumului Apicol (F.A.).
         Daca intampinati e eroare atunci cand doriti sa va inregistrati sau atunci cand doriti sa trimiteti un mesaj privat altor useri, inchideti pagina respectiva si intrati din nou pe adresa forumului, logandu-va cu datele de la inscriere pentu ca v-ati creat contul in momentul aparitiei acelei erori! Aceste probleme apar datorita serverului pe care il vom schimba. Multumim pentru intelegere.

      Va multumim,
     Echipa F.A.

« Ultima modificare: Astăzi la 09:55:38 de către Admin » 

consider ca era mai util sa aflam niste obiective ale acestui forum si chiar date despre initiatorii lui. asa:  :uimit:
"S-a deschis un forum apicol complet"
de ce este complet? :uimit:

ALBINUTA

Citat din: orfirelCe usor e sa injuri cand stai in multime si nu te cunoaste nimeni! Daca sunteti asa destepti si pacifisti de ce nu spuneti cine sunteti, de unde sunteti si ce fapte glorioase ati facut pe campiile apiculturii etc.. Cine munceste mai si greseste.. dar sa stai pe margine, in boscheti si de acolo sa fluierati.. nu e corect si nici vitejeste. Daca sunteti tari iesiti la interval... Eu sunt un incepator si ma "adap" din aceste informatii ce au in spate ani de experientza.... Din cele 40 postari ale Albinutei si cele 26 ale lui Leonard  nu am invatzat absolut NIMIC!!!
Orfirel tu care nu esti anonim ai ceva fapte glorioase ?Parca tot de prin " BOSCHETI " te tragi!este un forum liber nu? Sau tu te tragi si din acele vremi cu fapte 'VITEJESTI" si tre sa vorbesc numa cand imi da altu voie?Cu ce ma rog te-am jignit sau injurat Orfirele draga?La cat e de curajos domnu dragos chiar era nevoie de un Orfirel sa intervina? Orfirele dar eu iti respect punctul de vedere! Spor la fapte vitejesti si nimeni nu te indeamna sa inveti din postarile lui, asa ca ...TOPICUL ASTA SE VOIA ALTCEVA.

D006

Citat din: leonard
Citat din: dragos2006"grupuri grupuri chiar daca ne uitam chioras unii la altii, cand stim ca printr-un singur grup ne-ar merge mai bine cred ca am uita de multe lucruri."
"
   Daca faci apel la solidaritate imediat apar unii carcotasi care si incep sa puna intrebari rauvoitoare , plus "capra vecinului "
  In Romania in apicultura monopolul asocierii il detine ACA cat timp lasam aceasta asociatie pe mana unor borfasi nu vom reusi nimic.
TE OBLIGA CINEVA SA FACI PARTE DIN ASOCIATIE?
Mai Dragos ,cred ca un BORFAS mai mare ca tine nu exista.
Nu mai te lua de toate lume.Stii bine ca ai PIERDUT si acum te zbati degeba. :nono:  :nono:  :nono:  :nono:
Inca unul care face de rusine specia umana.
Mai bea un pic si cazi sub masa.

D006

Citat din: ALBINUTA
Hai la scandal! CA ASTA ITI PLACE CEL MAI TARE!Iti mai dam si noi apa la moara  mai! Ca dumneata numai asa simti ca traiesti domnu dragos.
Vb privind in oglinda?
Se poate trata.

D006

<<<< http://fabricadestupinehoiu.site-forum.ro >>>> Noul forum al firmei,un forum care va poate fi de folos  :) .Va rugam sa ne ajutati sa facem acesti forum cunoscut. :razz:

D006

Acest forum are 817 useri inregistrati, 1387 subiecte si 33572794 mesaje.
Ultimul user inregistrat este nicumatca.
Pe forum sunt 45 useri inregistrati si 193 vizitatori.
nicumatca, pedroro, Cristian IONITA, dragos2006, CRISTI M, AndreiRN, teinegru64, puiu, s006, Ahile, trantorash, teo, doctoru, hive, laurentiu, filip, alex_sa, arista, abeja, emilio, Zip2006, dobrescu, linde, PricopArthur, viorel55, ni_nacu, mihai25, AdrianIM, Simi, lulachy, valy_cot, mihai_ykn, catel, crinul, fmy, mishu, crisbee, andrei_salaj, misuap, apispuisoru, alinndiaconu, bee_lover, Albu Ion, ricu_sib, protteus  Dv puteti raspunde la subiecte
Dv puteti deschide subiecte noi
Dv puteti modifica posturile proprii
Dv nu puteti sterge posturile proprii
Dv nu puteti sterge subiectele proprii


 
   Interesant la aceste date APIARDEAL NU ESTE IN TOPUL TAU  dar iti reamintesc din cifre
             -1387 de subiecte
            193 vizitatori