Sarbatoarea Sfintei invieri

Creat de bucovineanu, Aprilie 25, 2008, 11:31:43 PM

« precedentul - următorul »

bucovineanu

Sarbatoarea Sfintei invieri sa va aduca lumina in case si in suflete,bucurie si fericire alaturi de cei dragi si sa ne faca pe toti mai buni si mai iubitori.
                                HRISTOS A INVIAT.

PricopArthur

HRISTOS A INVIAT!
Interior Manastirea Sf Andrei
Miere multă şi inimă curată!

gore

Sărbători fericite, să vă ajute dumnezeu să fiţi sănătoşi pentru a vă realiza dorinţele, bucurie şi pace în suflet. Hristos a Înviat!
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

D006

sarbatoei fericite tuturor stuparilor
  HRISTOS A INVIAT

viorel55

Sarbatori fericite,cu sanatate si noroc.HRISTOS A INVIAT !

D006

sarbatori fericite, pentru voi si familiile voastre.
hristos a inviat!

D006

HRistos a inviat !  sarbatori fericite si o saptamana plina de lumina in casele si  sufletele d-voastra

D006

Fie ca lumina Sfintelor Sarbatori sa va aduca pace si liniste in casa si in suflet!
Hristos a inviat!

D006

HRISTOS A INVIAT!
Sarbatori fericite.

bee_lover


crombra

Adevarat a inviat!
Fie ca lumina invierii Domnului IIsus sa va calauzeasca pasii spre bunatate ,intelepciune si toleranta fata de semenii vostrii.
Sarbatori fericite!
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

andrei_salaj

Hristos a Inviat...ma scuz fata de toti forumistii ka nu am ff pe aici de mult...eu am f sapt aceasta de vacanta la bunici..la albine..a fost o vacanta scurta..da o vacanta de vis... :)

D006

Citat din: andrei_salajHristos a Inviat...ma scuz fata de toti forumistii ka nu am ff pe aici de mult...eu am f sapt aceasta de vacanta la bunici..la albine..a fost o vacanta scurta..da o vacanta de vis... :)
pune niste foto cu albinutele sa vedem cum stau...........

andrei_salaj

am sa pun in urm zile...nu prea am poze multe...mai mult cu rudele care mau vizitat...si cu natura...acuma seara trebuie sa ma pregatesc de scoala...in urm zile o sa pun pozele :hi:

D006