La Multi Ani Batranul

Creat de dragos2006, Decembrie 16, 2009, 11:04:36 AM

« precedentul - următorul »

janese

si eu tot mai tarziu.....la multi ani batrane cu sanatate tie si alor tai!
sa fiti sanatosi! :hi:

D006

Niciodata nu este prea tarziu.La multi ani !Craciun fericit alaturi de cei dragi Sa nu uitam Ramnicu   ,acolo unde prin prezentarea directa pe care a-ti facuto a-ti devenit prietenul nostru . Speram sa ne mai intalnim

Bătrânul

Buna dimineata Batrine ! Ce mai faci ? A mai trecut un an . Azi implinesti 60 de ani, ehe este un mare prefix. Cum te simti ? Crezi ca mai ai prieteni adevarati si daca ai citi si cine? Eu cred ca nu ai multi , si daca ai ii meriti ?  Anul acesta  ti ai pierdut si ciinele tau batrin care ti-a fost alaturi 19 ani cred ca iti lipseste tare mult. Copii ti-au plecat departe.... Te admir ca totusi te zbati , te lupti cu viata pentru a crea plusvaloare. De unde gasesti motivatie ? Crezi ca cineva apreciaza ? Crezi ca cineva macar simpatizeaza cu tine??? Sus capul Batrine , fii fidel principiilori si constiintei tale !!!! Sa-ti dea Dumnezeu " Putere sa poti schimba cea  ce doresti sa schimbi si forta de a suporta cea ce nu poti schimba " 

pharaonu75

La multi ani! Multa sanatate si tot ce va mai doriti!     ... dar astazi nu este 15 decembrie? Faceti petrecere de 3 zile si 3 nopti ca in povesti?
:hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

sa traiasca BATRINUL!!!!!
                              !MULTA SANATATE SI LA MULTI ANI!!

CRISTI M

   La multi ani !!!! Batrane  :hi: :hi:  Sa-ti dea Domnul sanatate si putere de munca , sa te bucuri de cei dragi .

gheco

LA MULTI ANI !
Sa dea domnul paharul plin in fiecare zi!
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

stefanescu

LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE!
din frumosul tirg al Iasului
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

crombra

Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

Florin_Dan


cristi ciuc

La mulţi ani şi să aveţi parte de bucurii. Să dea dumnezeu să ne vedem sănătoşi la umbra arborilor din parcul pe care l-aţi încropit MULŢI, MULŢI, MULŢI ani de acum încolo.

tassevasi

La multi ani !   celui mai bun si apreciat meserias .
Multa sanatate si tot ce va doriti sa se inplineasca  .
Tot respectul  :hi: :hi:

viorel55

#27


La multi ani ,Batrane !!!!
  Iti inteleg tristetea ca la un asa eveniment--implinirea varstei de 60 de ani--cei dragi (copii) nu sunt alaturi de tine...
  Fi mandru ca nu ai facut umbra degeaba pe pamant!!!!

D006

La multi ani tinere ce te ascunzi sub numele de Batran.
Inca 30 de ani sa daruiesti intelepciune in dreapta si stanga dupa vointa inimii tale.  :hi:

albine

LA MULTI ANI SI SANATATE, SA TRAITI 1000 ANI FARA REPARATII CAPITALE. Cu stima Albine.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.