La Multi Ani Batranul

Creat de dragos2006, Decembrie 16, 2009, 11:04:36 AM

« precedentul - următorul »

D006

Citat din: BatrinulAzi cu ocazia zilei mele de nastere  imi doresc SANATATE (ca-i  mai buna decit toate) =D  si sa am parte de cit mai multi prieteni pe cine sa-i pot cinsti cu un vin de Timboiesti ( Vrancea) sau cu preferatul meu Distilat de vin de 54 grade cu gheata si cola :hi:  :hi:  :hi:
La multi ani si zile placute cate mai multe va doresc de peste oceane.
Trebuie marcat in calendar data de Dec. 16 ca zi de nastere si petrecere in Sfantu Gheorghe. :hi:

bucovineanu

LA MULTI ANI cu sanatate,bucurii si mult bine si din partea mea, din Bucovina.

D006


D006


crombra

Si Braila iti ureaza multi ani de acum incolo ...fara reparatie capitala.
Si multa , multa presiune in instalatie.  :wink:   :nod:  :nod:   :hi:  :hi:
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

savustanculescu

Din Oltenia te rog sa primesti ; SANATATE,VIATA LUNGA FARA REPARATII[E]  SI  UN SINCER ''LA  MULTI  ANI!

centrifuga

La multi ani si multa sanatate!

D006

LA MULTI ANI.Multa sanatate si fericire de la Vaslui.

ioanardelean55

din cetatea marii uniri  ,,,LA MULTI ANI FERICITI ,MULTA SANATATE siVOIE BUNA ,,, :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

gudas valentin

LA MULTI ANI! Sa traiesti ca trabuiesti.
                         valy
Suntem saraci,dar nu suntem prosti.
http://valigudas.sunphoto.ro/Albinute_harnicute_2011

prisecarul

LA MULTI ANI! sanatate si fericire alaturi de cei dragi!
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

LA  MULTI ANI !!!!!
Din  tot  sufletul  meu  numai  bine pt  Batanul si  sa  traiasca 1000de ani alaturi  de  cele mai  bune  blonde. :hi:

orbanstefan64

multa sanatate
LA  MULTI  ANI!!!

Bătrânul

Va multumesc din suflet tuturori mai ales ca....  :hi: La mine a cazut o zapada de nici o masina  nu putea urce pina la mine asa ca am sarbatorit imprauna cu CIINELE MEU BATRIN SI CU PISICA  :rotfl:  :rotfl: dar nu i-am putut invata sa ciocneasca.... :razz:

catel

LA MULTI ANI !!! Cu intarziere. Sa-ti ajute D-zeu in viata, sa mai dai macar atatea indicatii si idei, ca pana acum.
Iar cu ocazia Craciunului, iti doresc bucurie in suflet alaturi de cei dragi. Cati mai muti colindatori.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !