venin..cine mai ahizitioneaza?..cine mai produce?...

Creat de dragos2006, Octombrie 16, 2007, 03:36:17 AM

« precedentul - următorul »

soripan

Milu, regret ca nu am mai intrat de mult aici sa vad propunerea ta. As fi fost tentat de o experienta in spania cu APARATUL MEU si cu ALBINELE TALE. As fi venit si pentru o treime din suma, nu pentru jumatate. EXISTA O PROBLEMA totusi!!!!
NU-S CLIENTI!!! ASA CA STAM CUMINTI :wink2:
PS: Calculul lui Cristi este usor exagerat. Repet, "USOR"!

CRISTI M

Citat din: soripanMilu, regret ca nu am mai intrat de mult aici sa vad propunerea ta. As fi fost tentat de o experienta in spania cu APARATUL MEU si cu ALBINELE TALE. As fi venit si pentru o treime din suma, nu pentru jumatate. EXISTA O PROBLEMA totusi!!!!
NU-S CLIENTI!!! ASA CA STAM CUMINTI :wink2:
PS: Calculul lui Cristi este usor exagerat. Repet, "USOR"!
Imi face placere sa vad ca nu ati uitat de noi ( ca Forum ), dar cum puteti sa spuneti ca  nu-s clienti ?
Aveti d-voastra venin recoltat si nu-l puteti vinde ? daca da , va rog contactati-ma

Eu CUMPAR venin de albine .( analiza veninului o fac eu , nu se merge pe incredere )

soripan

Cristi, nu am uitat de "voi" insa am avut probleme cu calculatorul intr-o perioada iar de aici nu am mai primit nimic pe mail...dar in fine!!!
      Ultima noutate in materie de CUMPARATORI DE VENIN!!!
                  PENTRU "CLBUL VENINARILOR"
   
    Am aflat azi, printr-un telefon primit, ca cineva din Portugalia intentioneaza sa achizitioneze VENIN de la noi. Este interesat de productia existenta in acest moment aflata la apicultori. Pretul pe care vrea sa-l dea este cuprins intre 25 si 30 Eu/gr.
      Cei interesati puteti suna pentru detalii la tel.0254684222, sau mes: vasymuntean, iar maill-ul este:  E-mail.
Chiar daca nu este "afacerea"mea, va urez bafta si sa dea Domnul sa mai apara si altii asa in cat sa "sfaraie" aparatele in stupini sa iasa banu`!!!
cu stima, Sorin
Ps. Daca sunati  poate postati si concluziile, sincer, asa cum si eu v-am informat, tot sincer.

soripan

SI INCA CEVA...
Intentioneaza sa aduca TEHNOLOGIE NOUA de recoltare, "PE PELICULA"!!!!!!!!
NU STIU MAI MULTE INSA PROMIT CA DACA AM DETALII VA INFORMEZ!

catel

cu cata mai multa informati , cu cate mai  multe oferte, cu atat mai bine.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

gheco

Citat din: soripanCristi, nu am uitat de "voi" insa am avut probleme cu calculatorul intr-o perioada iar de aici nu am mai primit nimic pe mail...dar in fine!!!
      Ultima noutate in materie de CUMPARATORI DE VENIN!!!
                  PENTRU "CLBUL VENINARILOR"
   
    Am aflat azi, printr-un telefon primit, ca cineva din Portugalia intentioneaza sa achizitioneze VENIN de la noi. Este interesat de productia existenta in acest moment aflata la apicultori. Pretul pe care vrea sa-l dea este cuprins intre 25 si 30 Eu/gr.
      Cei interesati puteti suna pentru detalii la tel.0254684222, sau mes: vasymuntean, iar maill-ul este:  E-mail.
Chiar daca nu este "afacerea"mea, va urez bafta si sa dea Domnul sa mai apara si altii asa in cat sa "sfaraie" aparatele in stupini sa iasa banu`!!!
cu stima, Sorin
Ps. Daca sunati  poate postati si concluziile, sincer, asa cum si eu v-am informat, tot sincer.
Cine are venin de vanzare poate lua legatura cu domnul Muntean Vasile. Este reprezentantul unui portughez si vrea sa dezvolte o retea de colectare a veninului.
Pretul in functie de calitate(20-30 euro/gram).
Deocamdata este la nivel de intentie.
Sa vedem cum se va concretiza.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

catel

din ce in ce mai bine. pb este si seriozitatea. de promis multi promit. sa vedem unde o sa fie cel mai mare pret, dar si cea mai serioasa persoana care colecteaza venin.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !