Sfantul Vasile

Creat de Nea Costica din Buzau, Ianuarie 01, 2013, 01:34:26 AM

« precedentul - următorul »

tassevasi

  Eeeeiii,  acum  dupa  ce am vizionat  concertul  de anul nou ,zic sa mai intru pe  forum  unde vad ca  ne intipinati  dvs  cu  urari de an nou si sf vasile .
   Va multumesc  foarte  mult  si va  doresc la  rindu-mi  numai bine ,sanatate ,fericire  si in anul  acesta poate nu vom mai vedea  atita  incrincenare  in discutii si vom fi mai buni.
  Mult  respect pt  toti  colegii si ofer cite o  : sampanie: la fiecare  :razz: :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

 : sampanie: la multi cu sanatate sf.vasile !Bucovineanu,uve, Tassevasi........ : sampanie:
                                           : sampanie: : sampanie: :happy_birthday: : sampanie: : sampanie:

marian_6777

La multi ani, celor care poarta numele Sfantului Vasile. Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa fiti iubiti.
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

crisian-nicolae

#18
LA MULTI ANI!!! : sampanie: :birthday:

roi_ag

 La multi ani sarbatoritilor ! %%- : sampanie:

sorinma

Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

stefanm

La multi ani tuturor" sfintilor" Vasile si tuturor forumistilor apicultori @};- %%- : sampanie:
cea ce stiu e ca nu stiu nimic! Socrate

bucovineanu

Va multumesc pentru urari si sa dea Domnul ca 2014 sa fie un am mai bun pentu toata lumea.

aditza_71

LA MULTI ANI tuturor apicultorilor cu numele de Vasile.

tassevasi

 Pentru ca si eu  sunt printre ei , vreau sa va multumesc  si la  rindu-mi sa va doresc sanatate si numai bine .

romikele

Cu ceva intarziere (abia acum am reusit sa ma loghez pe forum, dupa 3 zile de treaba, revelion la servici, vizita la sf. Vasile, recuperare minimala... ) urez si eu LA MULTI ANI tuturor celor ce au avut motiv de sarbatoare, zi de nastere sau nume!

:birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz:

scorpyon 73

multumesc tuturor!un an cat mai bun tuturor stuparilor si nu numai!
MERIT ,VREAU SI POT MAI MULT.

orbanstefan64

la multi ani cu sanatate Sf. Vasile !!!
Bucovineanu,uve, Tassevasi........
: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:  : sampanie: : sampanie: : sampanie:

romikele

La multi ani tuturor celor ce azi isi serbeaza ziua numelui!

mape 48-petru manea

LA MULTI ANI SI SANATATE BUCOVINEANU SI TASSEVASI ! :happy_birthday: