tassevasi

Creat de tassevasi, Aprilie 19, 2011, 09:10:56 PM

« precedentul - următorul »

tassevasi

Citat din: State din Ianuarie 10, 2014, 10:32:57 AM
La Multi Ani cu sanatate si spor in toate !  : sampanie:

  Multumesc  State  pt  urare  si tu sa ai spor  de acum inainte , vad ca  VREI , asa-i  inportant  .
     Mi-aduc  aminte  cind eram la tara ,ca  maicamea  si cu  alte  cmnate  mergeau la Chiojd  sa cumpere purcei mici pt  anul umator , de fapt   acolo era  renumit tirgul pt  asa ceva .
    Numai bine .

State

Va multumesc si eu ! Sanatate si putere de munca s-aveti!


Sa stiti ca targul de la Chiojd este o traditie, care se pastreaza si acum.

andreiu

     La multi ani tinere Vasile, sa-ti dea Domnul atatea zile incat sa-ti vezi casatoriti stranepotii !!! Sa-ti mai dea in compensatie si putere in brate si picioare pentru a putea construi  si pentru ei barem cate o cabana apicola. :happy_birthday: :birthday: : sampanie:

pad3

La multi ani tasevasi! : sampanie: : sampanie: : sampanie:
somnul ratiunii naste monstri

pharaonu75

#469
       LA MULTI ANI si multa sanatate!

: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:


Aveti grija cu chefurile, ca o tineti continuu de ceva timp... Craciun, Revelion, Sf.Vasile... si acum ziua de nastere! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

  Va  multumesc  dragi colegi ,va multumesc pt  uarile  de  bine si  grija   ce mi-o poarta  Pharaonul  :rotfl: :rotfl:, d-l Andrei   cu stranepotii  :razz: si  Pad .
    Numai bine  si dvs  sa  avem multe bucurii in viata .

bucovineanu

LA MULTI ANI si numai buni si multa, multa sanatate.

tassevasi

  Va  multumesc  f  mult  d-l  Bucovineanu  si eu va doresc  dvs  sanatate  multa   ,ca de ia  avem nevoie  acum .
   Cu stima  si mult  respect , numai bine . :hi: :hi:

mph

La multi ani cu sanatate
Sa va dea Domnul tot ce doriti
Zile senine si sanatate
La multi ani sa traiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tassevasi

  Multumesc  pt  urare  prahovene !!   :)
  Numai bine si  sanatate  :hi: :hi: :hi:

Marius-ursulakhe

#475
Domnule Vasile va doresc din tot sufletul un sincer LA MULTI MULTI ANI CU SANATATE fericire si de toate  : sampanie:   :happy_birthday:

mosunick

La multi ani si sa fi iubit (de catre cine iti doresti  :) )!!!!
Multa sanatate!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

tassevasi

  Va  multumesc  frumos ,Ursulakhe si  Mosunik pt  urarile  facut  si eu va doresc  sa aveti  parte  de  multa  fericire  alaturi de cei dragi .
  Numai bine . :hi: :hi:

tassevasi

 Sa va  mai  arat  noile  achizitii , un compresor de 50L cu motor de 1,5 kw ,furtun , pistol cu capse ,si o alta  masina  de  debitat tot  felul de  unchiuri , mai  mare decit  cealalta ,cu  laser pt trasat .

mape 48-petru manea

Bravo Vasile ,esti pus pe fapte mari  :hi: