tassevasi

Creat de tassevasi, Aprilie 19, 2011, 09:10:56 PM

« precedentul - următorul »

tassevasi

si

gaby

cine-i meserias e meserias

relutu


fiug1970


tassevasi

  Multumesc  ptr o  asemenea  urare .
    Si eu tie  iti  doresc un Craciun  fericit  alaturi de  cei dregi.

niculita

E sărbătoare! Bucură-te de pace, lumină si căldură alături de cei dragi tie. Dăruieşte din toata inima si deschide-ţi sufletul pentru a primi dragoste si fericire. Lasă-ti sufletul să renască si trăieste fiecare zi ca pe un dar nepretuit.Craciun fericit tuturor,iernare usoara ptr albinute si multe butoaie pline cu miere ptr anul 2014!!!!

tassevasi

  Multumesc tare mult  ptr  urarea ta .
    Ne-a inpresionat   modul  frumos  de a transmite  acest sentiment  de  sarbatoare in aceste  momente, insotite de  fotografii  din  bucovina .
    Sa fi sanatos . :hi: :hi: :hi:

tassevasi

           Amintiri  din pastoral .                                                                                                        Si pentu ca  acum la  sfirsit de  an ,am dat peste  niste  fotografii  din pastoral la  fl s, va  prezint  cum  am  trecut  eu si cu un mititel  maidanez  citeva nopti  mai  deosebite  din  cauza  ploilor ce nu mai conteneau .
  Eram aproape  de  Giurgiu  unde  floarea nu se mai  termina ,intrati pe un drum de acces in lan , linga un canal .
   Si  dupa  cum  vedeti  stupii i-am pus  mai sus  , numai  daca mai ploua  inca 2 zile si se umplea  canalul aveam necazuri  ca altii  ce aveau stupii 1/4 in apa .

   

tassevasi

inca ,

pharaonu75

Ati avut si piscina si adapatopr pentru albine =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Marius-ursulakhe

Ma bucur ca a iesit totul bine la acel pastoral ca ati fost pus destul de bine la incercare
Va multumesc frumos ca ne aratati si noua din experienta dumneavoastra si ma bucur la fiecare poza ca am foarte multe de invatat de la dumneavoastra
Multa sanatate si un an nou fericit alaturi de cei dragi (aceste urari vine de la un tanar de 29 ani care va admira si va respect foarte mult)  ^:)^   =D>   :hi:

tassevasi

 :) Da a fost si piscina si adapator , ce sa faci treb sa la depasim , la 3 noaptea  m-am mutat in masina  :) ca eram ud pina la piele .

  Pentru un tinar  ca tine e o mare  provocare sa te ocupi si informezi in afara serviciului  de  aceste  minunatii ale naturii, ce ne-a  adunat pe  acest forum .
  Daca o imagine ,cum a  spus cineva , face  cit o mie  ce cuvinte,  ma  bucur ca aveti  ceva de invatat .
   Dupa  cum se stie  memoria  vizuala e  mult  mai pregnanta  la noi , decit cea  orala  si scrisa  in pagini .
    Sa  fi sanatos ursulakhe, tu si  fam ta , iti  dorsc un an  nou  mult  mai fericit si inplinirea  tuturor  dorintelor . :hi: :hi:

iulian61

Am trait si eu o experienta asemanatoare in urma cu trei ani la rapita si de atunci am ranuntat la cort si i-mi aleg cu mai multa atentie vatra de pastoral. La multi ani!

MariusApicultura

La multi ani dl "tasse" sa va aduca noul an belsug, voie buna si multa sanatate!! : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
Istoria isi bate joc de cei care nu o cunosc, repetandu-se!!! 
Insulta e declaraţia înfrângerii!!

tassevasi

Citat din: iulian61 din Decembrie 30, 2013, 08:25:36 PM
Am trait si eu o experienta asemanatoare in urma cu trei ani la rapita si de atunci am ranuntat la cort si i-mi aleg cu mai multa atentie vatra de pastoral. La multi ani!
Asa e Iulica , daca nu-ti alegi bine  vatra inca din recunoastere  se pot intimpla  multe .
    La  multi ani  tie  si intregii  familii.
   Numai bine .