cursuri de apicultura

Creat de pngflorin, Noiembrie 21, 2007, 12:42:26 AM

« precedentul - următorul »

janese

rectific 100ron..si inca 100 la sfarsit

D006

Citat din: viorel55 din August 05, 2010, 06:28:42 PM
Amanunte va poate da proaspatul absolvent  JANESE (care zilele astea primeste diploma)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Si crezi ca o sa absolveasca?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D006

Citat din: janese din August 06, 2010, 07:45:21 AM
1. adeverinta medicala ca esti clinic sanatos...
2. o copie dupa carte de identitate..in mana dreapta...si 10 ron in mana stanga...si apoi te duci la curs..
3. zece sedinte trec iute si te trezesti apicultor!!
4. eu la o lectie ...mi s-au inchis obloanele...da rau....cand m-am trezit...era aproape de plecare...mi-a fost o rushineee...dar daca nu au ras aia...inseamna ca nu am sforait!!!
1. Cum????  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
2. Cand ti-au vazut poza ........  :hi:
3. Asa ti sa intamplat? Zi si noua ce ai invatat acolo.
4. Ce ai facut Janese????  :nono: :nono: :nono: Daca acasa nu apuci sa dormi.  :nebun:

Oricum in iarna deschid si eu un curs aici local si primesc $65 de student si e pe 10 sapatamani. Mai vand si miere la studente.

D006

Iata raspunsul primit de la Agentia de Consultanaia in Agricultura Maramures la intrebarea mea referitoare la cursurile de apicultura:


organizam curs de Apicultor, in functie de cerinte ,in momentul cand avem de o serie 28 persoane demaram cursul .,in prezent nu stim data concreta de incepere deoarece nu avem numarul de solicitari.
pentru inscriere terebuie sa va prezentati cu copie dupa C.I si dupa act de studii, iar de la noi primiti o cerere tip, taxa pentru curs este de 250 lei
sediul nostru este in cladirea prefecturii etaj II, camera 229 (Camera Agricola Judeteana )

viorel55

Citat din: janese din August 06, 2010, 07:47:05 AM
rectific 100ron..si inca 100 la sfarsit
Pentru care primesti chitanta (deci fara...spaga )
    Ai facut o afacere buna,vezi ca la Maramures este mai scump.  De ce oare....? Nu  suntem toti din Romania?