Lume nouă.

Creat de admin, Iulie 05, 2010, 03:16:34 PM

« precedentul - următorul »

bee_lover

Suntem peste tot acasa, stupinele ni se deschid.  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ps: din imnul Rapidului "Suntem peste tot acasa, portile ni se deschid". sunt rapidist ce sa fac  :zzz:

bee_lover


prisecarul

hop si eu al treilea!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stefan1

Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

mape 48-petru manea


stefan1

  Odata tineam si eu cu Poli. Bungau si Floares mi-au fost 'colegi'.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

mape 48-petru manea

si eu am fost coleg cu Bungau la IRE Timisoara  la CIT Timisoara , el era incadrat pentru a primi salariu eu eram cu munca
--pusca si cureaua lata ce Poli aveam odata -- Acum poli a incaput pe mana unor ...........Hai Poli inca odata sus

mellificus

ma iertati ca va intrerup conversatia sportiva :D
Vreau sa multumesc adminilor ca mi-au permis si mie logarea pe acest forum. cam liniste in ultima vreme , dar sa speram ca va trece. :P cat despre forumul vecin cred ca si acolo sunt apicultori buni. am cont si acolo si e ok . ;) sanatate sa ne dea Dumnezeu si multa bafta in apicultura tuturor. noroc.

orbanstefan64


pharaonu75

A venit iarna si ne aduna pe toti pe langa calculator! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

La mai mare ,  : sampanie:
Cand pui suflet in ceva intodeauna iese o treaba buna, chiar daca mai apar dificultati divergente intre membri, mergem inainte cu tupeu , si speram in mai bine , stupi plini cu miere , conturi pline cu bani , sanatate in familie si asa mai departe :hi: :hi:
( am observat o treaba , ma mai uitam pe acolo pe" jos " si mereu vedeam pe cate un vizitator ca isi facea cont , aproape de fiecare data vedeam asta )

bee_lover


dorindafi

e buna shi la mai mica dar sa fie de multe ori =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

gore

Si vom fi mai multi, poate se vor adauga si cei care au stupi si nu au calculator, sunt destui prin zonele de munte.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming