CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

stefanm

cea ce stiu e ca nu stiu nimic! Socrate

romikele


Bătrânul

De Sfantu Ioan botezatorul imi doresc  UN GER NAPRASNIC DE O SAPTAMINA !!!

stefan1

  Daca si la polul frigului oamenii isi doresc temperaturi mai scazute, inseamna ca situatia climei din acest an chiar nu este buna!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Paraschivescu Teodor

Cu ocazia sf IOAN va doresc tuturor sarbatoritilor La multi ani multa sanatate, fericire si nu in ultimul  rand albine harnice si sanatoase!! : sampanie: : sampanie:

romikele


vranceanul

LA MULTI ANI !   kissi (44), barabasl (50), vranceanul (63).
Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

tassevasi

La  multi  ani  sarbatoritilor  de  astazi  !!
  Sanatate si  numai bine .

roi_ag

 LA MULTI ANI !  Guist Ioan (50), notfag (59)   si va mai asteptam pe aici   :wink:     

orbanstefan64

 : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
LA MULTI ANI IOANE SA FI SANATOS !!!!

Bătrânul

DEDU-le ! Iti doresc pace in suflet . Nu mai uri secui .

stefan1

  Dedu nu s-a mai logat de peste un an pe forum. Probabil duce alte 'lupte'. Si eu sper ca si-a mai chimbat parerile.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

tassevasi

  La  multi ani  d-l Andreiu , frumoasa  virsta !!!
     Sa  fiti  sanatos si fericit alaturi  de fam dvs  , sa  vi  se inplineasca  toate  proiectele in desfasurare .
   Numai  bine .

bismark

     La Multi Ani, cu sanatate , mosule si mai da si tu cite un ticnal ca am adormit cu totii.Ma gindesc mereu la tine esti bine? ca mai ai un pic si ma ajungi din urma :razz:Ai fost si tu pe unde a umblat Petre?.Cu respect ^:)^ :bzz: :birthday: : sampanie: :coffee: :cu plăcere:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

bismark

     La Multi Ani, tuturor femeilor cu ocazia zilei de 8 Martie, cu respect. %%- %%- %%- %%- @};- @};- @};- @};- @};- :birthday: : sampanie:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/