Filme & documentare apicole

Creat de Eugen B, Ianuarie 02, 2015, 03:46:09 PM

« precedentul - următorul »

Eugen B

Buna ziua si La Multi Ani!
Cine stie site-uri sau diverse filme si documentare apicole il rog sa le posteze aici.
Cele de pe digitalarena si ce am mai gasit aici pe site in mare am vazut cam tot.
Si filmul More Than Honey (2012) l-am vazut. Care il recomand tuturor.

johnysibiu

Cum ai reusit sa- l vezi? Spune-ne si noua!

clabescu.marius

#2
Citat din: johnysibiu din Ianuarie 02, 2015, 07:43:34 PM
Cum ai reusit sa- l vezi? Spune-ne si noua!
http://vimeo.com/84357859
aici poti sa il vezi

D006

Unde frate ? ca la mine se vede un mare gol in postare !

romikele


Eugen B

Eu am downlodat filmu hd de  pe net

mmacreanu

eu l-am luat de pe filelist.ro si am gasit si subtitrare pentru el, a fost interesant!
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

pharaonu75

Eu am o varianta HD 1080p, dar nu am subtitrare... iar germana vorbesc de ma dor mainile... =))
Da-mi si mie subtitrarea aia!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mmacreanu

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 03, 2015, 09:54:02 PM
Eu am o varianta HD 1080p, dar nu am subtitrare... iar germana vorbesc de ma dor mainile... =))
Da-mi si mie subtitrarea aia!

unde ai gasit HD 1080p? eu doar varianta more.than.honey.limited.docu.bdrip.x264-geckos am gasit, si pt asta am gasit si subtitrare, tinand cont ca nu e vreun film cu efecte merge si varianta asta :d cum sa-ti dau subtitrarea?

PS: eu folosesc BSplayer si asta gaseste subtitrarile singur pe net :d
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

pharaonu75

Nu mai stiu exact unde am gasit-o. De fapt gasisem intai varianta de 720p, dar cum sunt pretentios din fire  :nebun: am cautat-o si pe cea de 1080p.
Cred ca subtitrarea ta merge si la varianta mea de film. Trimite-mi-o pe e-mail, la [email protected]
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

oroles

#10
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

apivasmob

#11
Sanatate tuturor apicultorilor

dan sebastian

Ce albina putea sa aiba rusu primavara. bk e mic copil pe langa ce are el.
Nu e frumos sa fii invidios pe ce are altu, da nu ma pot abtine. Bravo lui. Culmea e ca foloseste sistemul american cu rama de jumate. Sau americanii l-au preluat tot de la rusi?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

romikele

Citat din: oroles din Ianuarie 04, 2015, 04:12:40 PM
PS pentru admini: Ce taguri folositi pentru ca linkurile sa apara ca filmulete de pe youtube?

Se posteaza linkul de la butonul "Share" (Distribuie).

Ex. la filmul de la adresa:
https://www.youtube.com/watch?v=UIKnLqK8g_4
se posteaza linkul de la "Share", adica:
http://youtu.be/UIKnLqK8g_4

Eugen B

Va multumesc pentru raspunsuri. Daca mai stie cineva ceva asteptam si alte documentare si filmari. Bafta in noul an