Folositi chatul

Creat de filip, Octombrie 06, 2007, 05:24:38 PM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

Ma vin de la munca (de la albine )deschid calculatorul si ce dr..... mi sa stricat  iar si pana la urma ma dezmeticesc eu si obs. ca este ceva nou creeat de Romichele sa vad cu ce se mananca  :bravo:

orbanstefan64


barabasl

Este o idee buna chat-ul. De unde, cum  se poate accesa?

pharaonu75

Chatul nu mai este disponibil.
Softul chatului, fiind free, permitea oricui sa posteze sub orice nickname... asta a creat probleme, deoarece cativa iresponsabili scriau sub numele altora, insultand in stanga si in dreapta!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

petru.atudorei

Versiunea 10 al chatului care este disponibil acum pentru forum a fost instalat.

In acest moment autentificarea pe chat se face automat ca vizitator.
Cei ce doresc, au si posibilitatea de a se inregistra cu user si parola.

Ceea ce ramane de stabilit este daca sa las accesul vizitatorilor sau sa fortez nota si fiecare vizitator sa fie obligat sa se inregistreze.

Eugen B

Nu se fac ceva discutii pe chat, eu m-am inregistrat. Ar trebui sa gasim 1 zi macar pe saptamana sa discutam de diferitele probleme din apicultura. Parerea mea. Asa ne putem ajuta reciproc din experienta fiecaruia, cine are experienta, cine nu invata  :bzz:

petru.atudorei

Pai daca reusim sa stabilim o zi si o ora din saptamana cand sa fim mai multi pe chat.. se poate discuta orice.

dany 1

Propun sa ramana in fiecare sambata seara  , in jurul orelor 19,  seara de chat .Deoarece ziua de duminica fiind libera pt marea majoritate a forumistilor si putem discuta pana tarziu , consider ca este cea mai potrivita  .
Doar adevaratii  campioni  au  puterea  de  a  se  ridica  si a  merge mai  departe. Daca  ai  cazut  ,  ridica-te si  vei  castiga!!!