Adevaruri nestiute

Creat de dragos2006, Aprilie 02, 2010, 09:12:13 PM

« precedentul - următorul »

D006

Te superi foarte tare daca-mi selectez interlocutorii ?
Mai ales ca uitandu-ma la ,, ceas " la mine-i seara ! La tine inca-i matineu cu ,, Balanel si Miaunel  "!
Citat din: AndreiRN a scris:
Si eu credeam ca poti avea un dialog si ne spui tu ce ai inteles.
/quote]
As face-o ! Insa n-ai intelege tu ce-am inteles eu . Prefer sa dialoghez cu Nicus ( si cu altii ) , care cu doua smillies-uri puse unde trebuie spune mai multe decat poti tu rosti in peste doua mii de postari goale de orice substanta sau continut . Cu alte cuvinte ,, Hai sa nu vorbim discutii " !
Dialogul , dragul meu , nu este neaparat ..... cu vorbe ! ( iarasi pierd vremea ,, dialogand " cu Andrei ? )
AndreiRN]:hi:  :hi:Vad ca l-ai ,, copiat " ! Insa ..... tu , ce-ai vrut sa spui ? Faceai cu mana ca din tren ? Nicus a ,, spus " mai mult decat iti poti tu vreodata imagina .

D006

[quote author=murphy a scris:
1. Te superi foarte tare daca-mi selectez interlocutorii ?
2. Mai ales ca uitandu-ma la ,, ceas " la mine-i seara ! La tine inca-i matineu cu ,, Balanel si Miaunel "!
AndreiRN]Si eu credeam ca poti avea un dialog si ne spui tu ce ai inteles.
[/quote]
3. As face-o ! Insa n-ai intelege tu ce-am inteles eu .
4. Prefer sa dialoghez cu Nicus ( si cu altii ) ,
5. care cu doua smillies-uri puse unde trebuie spune mai multe decat poti tu.
6. Cu alte cuvinte ,, Hai sa nu vorbim discutii " !
7. Dialogul , dragul meu , nu este neaparat ..... cu vorbe ! ( iarasi pierd vremea ,, dialogand " cu Andrei ? )
8. Vad ca l-ai ,, copiat " ! Insa ..... tu , ce-ai vrut sa spui ? Faceai cu mana ca din tren ?
9. Nicus a ,, spus " mai mult decat iti poti tu vreodata imagina .[/quote]
1. Nicidecum. Vezi ca sub numele fiecaruia scrie "Mesaj Privat" si daca "apesi" pe ala
poti dialoga doar cu persoana aleasa. Succes si distractie placuta.
2. Amici tai? Eu pe la servici cica in pauza prelungita.
3. Incearca totusi. Vointa sa ai si te poti face inteles.
4. Nimeni nu te opreste. Si daca doar cu persoane alese exista MP.
5. Deci zambetele lui te-au excitat? Acum fi sincer. Si eu care banuiam o clona.
6. Aici m-ai depasit. Traducere? Iti este FRICA de un dialog deschis dar iti place sa predici.
7. Serios???? Priviri vrei sa-mi trimeti? Doar nu vrei sa-ti raspund prin gesturi ca apoi .... Pune o poza si mai discutam.  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
8. Ce repede te prinzi. Lapte dimineata?
9. Asa e cand poti citi printre randuri. Asa e cand e comunicarea telepatica dintre voi. Eu raman la simple cuvinte.

D006

şters pentru offtopic

D006

Stimate domn . Parerea mea este ca postarea mea nu-i decat un ..... RASPUNS LA PROVOCARE !
Fireste , poate dvs vedeti lucrurile altfel . Insa imi este mai mult decat evidenta pozitia dvs partinitoare . Faceti cum credeti .
Repet , sa fiu bine inteles : Oricat l-as sfida , oricat l-as ocoli , oricat l-as penibiliza pe Andrei , sarmanul nu face altceva decat sa intre singur in gura lupului . Eu , sincer ( si daca urmariti topicul cu atentie veti descoperi ca asa este ) imi vad de ale mele , postez ce am de spus , si interactionez cu cei ce sunt realmente interesati de subiectele ce le-am adus in discutie .
Andrei vine , si exact ca ..... personajul descris mai sus , intelege cat poate si el acolo , si vorbeste ,, din alt film " .
Parerea mea !

D006

Citat din: romikele a scris:
Poziţia mea este total neutră./quote]
Sper din tot sufletul .
romikele] Din acest moment tot ce va fi postat offtopic va fi sters fără preaviz.Multumesc mult . Asta va rog de mult timp .

D006

Citat din: murphy
sarmanul nu face altceva decat sa intre singur in gura lupului .
Cu mare placere discut cu tine sau oricine orice subiect sau cuvant care te deranjeaza.
Asta e un Adevar STIUT.  :hi:

D006

Citat din: AndreiRN
Cu mare placere discut cu tine
Multumesc , nu !

D006

Iata niste discutii interesante :
http://egipt.3xforum.ro/post/352/1/Anul ... ta_Nibiru/
Sper sa nu fie blamata de catre moderatori directionarea catre alt forum , mai ales ca acesta nu intra deloc in ,, conflict de interese " cu ApiArdeal .

nicus

Multumesc pentru raspuns si linkurile postate Murphy.