Felicitari pentru tinuta Forumului Apiardeal!!!

Creat de dragos2006, Februarie 02, 2010, 11:30:24 AM

« precedentul - următorul »

D006

Ieri, am intrat pentru prima data pe acest forum; nu tu moderatori care sa te streseze, nu tu regulamente care sa-ti spuna cand sa-ti pui cravata, se pare ca regula bunului simt functioneaza bine aici!! Si ce mi-a placut in mod deosebit, este ca se promoveaza fara retineri si alte site-uri de apicultura. Inca odata felicitari!!
O singura observatie: poate ar trebui suplimentat forumul cu alte rubrici pentru a putea diversifica informatia.

prisecarul

faceti propuneri, caci sunt sigur ca vor fi interesante!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

ioanardelean55

Bun venit printre noi , si multumiri  pentru aprecieri ,mai sint si pe aici uscaturi dar nu trebuie sa le bagi in seama asa e omul ,ce sa-i faci , in rest mult succes .

D006

Citat din: prisecarulfaceti propuneri, caci sunt sigur ca vor fi interesante!
:smile: Pai una ar fi "Bricolaj apicol", sau mai pe romaneste, "Ce-si face omul cu mana lui" Alta ar fi "Sanatatea si apicultura". Alta,"Echipamente, scule si dispozitive pentru apicultura". Si ar mai fi, fiecare trebuie sa vina cu idei... :)

D006

Bun venit iubitor de libera comunicare si cu rabdare asteptam atat rubricile noi si transfer de informatii cat si prezentarea ta la rubrica de prezentare daca iti face placere.
De unde esti?

D006

Problema este ca trebuie sa invatam sa devenim toleranti cu oricine scrie aici indiferent ca este profesor universitar sau salahor. Plus ca trebuie sa-i protejam si pe cei bolnavi !

filip

Citat din: ENIeri, am intrat pentru prima data pe acest forum; nu tu moderatori care sa te streseze, nu tu regulamente care sa-ti spuna cand sa-ti pui cravata, se pare ca regula bunului simt functioneaza bine aici!! Si ce mi-a placut in mod deosebit, este ca se promoveaza fara retineri si alte site-uri de apicultura. Inca odata felicitari!!
O singura observatie: poate ar trebui suplimentat forumul cu alte rubrici pentru a putea diversifica informatia.
Bun venit!
Aici e un forum de apicultura liber,depinde doar de atitudine.
Poti sa-ti exprimi parerea civilizat chiar daca nu corespunde cu a majoritatii.
La fel de bine poti sa te simti izolat de colegii de forum prin atitudinea avuta.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

sfantul spiridon

totusi putina cenzura nu ar strica....cand spun asta ma gandesc la semnatura lui mihai moldova...cu tot respectul .........pentru mine...semnatura aia ma face sa cred multe
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

filip

Citat din: sfantul spiridontotusi putina cenzura nu ar strica....cand spun asta ma gandesc la semnatura lui mihai moldova...cu tot respectul .........pentru mine...semnatura aia ma face sa cred multe
Ia priveste putin cati apicultori ii fregventeaza forumul,aveam de gand sa ma loghez si eu dar..............................
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Si poate si asta este un interes sa fim peste tot si nicaieri asa ca eu raman si astept zile mai frumoase in care sa poata citi si familiile noastre pe aceste forumuri .

orbanstefan64

bine ati venit !!!!
cu putina rabdare totul revine la normal :hi:

D006

Citat din: sfantul spiridontotusi putina cenzura nu ar strica....
Cenzura nu se poate da cu putinul sau multul.
Fiecare isi etaleaza caracterul personal pe un forum.

stefan1

Citat din: ENIeri, am intrat pentru prima data pe acest forum; nu tu moderatori care sa te streseze, nu tu regulamente care sa-ti spuna cand sa-ti pui cravata, se pare ca regula bunului simt functioneaza bine aici!! Si ce mi-a placut in mod deosebit, este ca se promoveaza fara retineri si alte site-uri de apicultura. Inca odata felicitari!!
O singura observatie: poate ar trebui suplimentat forumul cu alte rubrici pentru a putea diversifica informatia.
Bun venit!
Se vede ca nu ai citit toate sectiunile, de aceea ti-ai facut o impresie prea optimista despre acest forum.
  Din pacate sunt oameni care daca nu se pot remarca prin ceva bun, vor neaparat sa intre in atentia forumistilor printr-o mojicie, o injuratura, o jignire. "Fiecare da ce are."
  Ignorarea celor care nu merita sa fie admisi la o discutie cred ca poate fi un mijloc de a-i convinge sa-si schimbe comportamentul sau sa-si vada inutilitatea.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Bătrânul