apifonda si apiinvert

Creat de sfantul spiridon, Ianuarie 30, 2010, 04:47:04 PM

« precedentul - următorul »

D006

pot da apifonda din decembrie
in pitesti unde pot gasi vreau sa iau de pe acum
:hi:

Popescu Gheorghe

Completez corectand Apinatura Bucuresti

filip

Pentru zona Bucuresti un magazin util .
Aici gasiti apifonda la un pret bun:
http://apiroua.ro/?primavet-bulgaria,41
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

pharaonu75

Nu stiu de ce, insa am impresia ca sunt identice... cel putin pozele...
http://www.apinatura.ro/magazin/
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

albinasebes

stie cineva unde pot cumpara in zona alba apifonda la un pret bun
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

soadi

Citat din: pharaonu75 din Noiembrie 30, 2010, 12:35:25 PM
Nu stiu de ce, insa am impresia ca sunt identice... cel putin pozele...
http://www.apinatura.ro/magazin/

Asta poate sa fie un raspuns :

albinasebes

problema e transportul ca urca pretul mult
numai daca au drum pe ruta sebes
ar fi o varianta
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

pharaonu75

Citat din: Geaklone din Noiembrie 30, 2010, 02:50:04 PM
Asta poate sa fie un raspuns :

Despre APINATURA stiam ca este o afacere "de familie", si chiar una foarte buna...   ii felicit!
Insa nu stiam despre existenta APIROUA! Poate fi o firma geamana, cu administrator inrudit cu cel de la Apinatura!

Nu fac reclama nimanui, insa pentru buzunarul romanului preturile sunt O.K., marfa buna, oferta bogata...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

soadi

Cei care au cumparat in trecut de la APINATURA, au primit SMS pe telefon, precum ca s-a deschis un nou magazin .....APIROUA  :wink:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

albinasebes

dupa cum spuneam transportul urca pretul destul de mult
la 7,5 lei/kg
mai caut variante
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

costoiuaurel

La Rm.Valcea  Apifonda=5 leikg., 75 lei pachetul/15 kg., apiinvert pret 3.8 lei/kg. de consistenta mierii de salcam. Vinzarile sunt foarte mari ptr.ca vind din toate judetele din jur ca la Meca.

albinasebes

sa nu te auda vreun musulman de Meca, s-ar putea sa-ti declare razboi :)
din pacate nu ne laudam prea multi cu asa preturi
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

nicu68

poti sa imi spui si mie adresa la magazinul din VILCEA sau un nr de telefon,,,mersi

costoiuaurel

0744891219- ptr.cei doritori sa vb. cu distribuitorul