Firma constructoare de containere, remorci,minipavilioane si platforme apicole

Creat de iftimie, Ianuarie 24, 2011, 02:09:09 PM

« precedentul - următorul »

romikele

Citat din: dan motu din Februarie 24, 2012, 07:12:34 PM
nu vreau sa deranjez,dar cred ca ar trebui sa dati si niste preturi daca faceti comert,si nu cred ca ar trebuit sa aveti aceste pareri cu cai si cu potcoavele despre cei de pe acest forum
Stimabile, daca vrei preturi intra pe forumul de anunturi, aici se fac doar comentarii/discutii, asa ca ia-ti potcoavele si caii acasa  :yellowcard:

iftimie

oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

iftimie

oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

iftimie

Nu uitati de aceasta remorca cu sertare tractabile
oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

iftimie

Puteti comanda acest model
oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

Spuza

Buna ziua

As dori sa comand o bena remorca dim. 160cmX200cm inaltimea de 15cm,
Initial am o remorca Padis500 reconditionata, mai putin bena. Ce ma intereseaza daca puteti omologa bena sa fie deasupra rotilor, cea originala avand aparatorile in interiorul benei.

va multumesc.

Spuza

padis500 bena pe care as dori sa o comand

Spuza