muzica

Creat de dragos2006, Martie 05, 2008, 01:16:40 AM

« precedentul - următorul »

tassevasi

#75
  Romanii au talent  pe unde s-ar duce .

http://www.adevarul.ro/societate/vedete/Bogdan_Ota-locul_doi_la_-Norvegienii_au_talent_0_490151511.html

Inca o voce minunata si un v.clip pe masura .

pharaonu75

Citat din: tassevasi din Iunie 02, 2011, 04:43:18 PM
 
Inca o voce minunata si un v.clip pe masura .


Videoclipul e de nota 10+

Vocea mi se pare fenomenala... si cand te gandesti cate fufe playback-iste si antitalent au umplut scenele de la noi, ma intreb ce sanse ar fi avut in Romania cineva cu fizicul lui "IZ" Kamakawiwo'ole.

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

#77
Cunosc  videoclipul asta cu Izy si e grozav (( melodia o stiam de mult timp dar nu am bagato in seama prea tare pina nu am vazut si videoclipul)) de o luna doua . Vroiam sa o pun aici imediat dupa ultimile videoclipuri dar am ezitat si m-am razgindit  :D.                                                                                                                                                                                                                                              Copiile                                                                                           
                                                                                                  Si originalul                                                                                    

Kov iulian


tassevasi

Sigur ati mai vazut ,dar merita revazut , de aici s-au inspirat ai nostri .
  Si altii au tatent ....si ce talent !



Kov iulian

#80
Tata si fica intr-un duet memorabil .Natalie Cole si Nat King Cole , Tatal cinta aceasta melodie in urma cu 15-20 de ani fata de momentul acestui spectacol redat aici , dar cu ajutorul tehnologiei audio-video  acum fica-sa cinta altaturi de el desi el nu mai exista printre noi de mult timp.                                                                                                                                

Kov iulian

#81
                                                                                                                                    Tot ce am pus aici la " Muzica " mi-a placut (cu cel putin 10 ani in urma ) sau imi place si in prezent , si am dorit sa va impartasesc si Dumneavoastra colegilor apicultori citeva din melodiile mele de suflet ( nu am pus nimic aici , luat asa la intimplare de pe net , doar  sa ocup spatiul degeaba :D :D :D :D :D :D,)

Kov iulian


Kov iulian


Kov iulian

#84
O cintareata de exceptie  "  Andra " nu are ea cine stie ce hituri dar ce cinta, iti aduce o stare de bine in suflet si va ramine peste ani                                                                                                                                                    
                                                                                                                                                                                                                          Am pastrat la urma cea mai frumoasa melodie pe care o cinta                                                                                                                                    

Kov iulian

#85
Gwen Stefani                                                                                                
     
   
         
                                            Acum vom schimba un pic registrul si vom trece la lucruri zgomotoase  :rotfl:                                                                                                                                                             
   
                                                                                     Ce ma uimeste pe mine la aceasta interpreta , cum in unele videoclipuri nu dai doi bani pe ea asa de urita pare iar in alte videoclipuri e o turturica dulce ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

apivasmob

#86
Ascultati

Sanatate tuturor apicultorilor

tassevasi

#87

Kov iulian

#88
Dedicatie pt o persoana minunata care mi-a luminat viata cu putin timp in urma si mi-a aratat ce inseamna sa traiesti cu adevarat  :thanks:    :i_love_you:   
   
   

Kov iulian