Intalnirea apicultorilor din Bucuresti vineri 22 noiembrie 2013!

Creat de delorin I, Noiembrie 20, 2013, 03:03:28 PM

« precedentul - următorul »

D006

Poti fi apicultorul lui "peste prajit" si ca castigi o caruta de bani . Daca nu stii sa te si distrezi ai trecut inutil prin viata.

delorin I

#16
...! Am scris eu ceva despre CASTIG? Despre SPAGA? Oare la intalnirile despre vorbesc mai sus tinem seminarii despre APOCALIPSA? Despre cresterea dinozaurior in eprubeta? De cand frecventez genul asta de discutii, de prima data cand am intrat, de fiecare data am parte de la acelasi om, de tipul asta de replici! Ceva ...nu se leaga! Aia ...trebuie ...fii bazat, la intalnirea asta nu pot sa vin ca si cum despre asta ar fi fost vorba, ca nu e SERIOASA, cand eu eram la inceput ca un pui scos din gauace si intrebam de ceva literatura- cine da cu bolovanul de mare meserias cu 500 de stupi pe o baza sfidand literatura si cu roiuri care mor de foame????  Stimabile unul dintre noi e prea plin de el...CURGE, DA PE DIN AFARA! Si tine cont ca nu m-am alaturat acelor porcarii care se numesc battlefield unde curg laturi, nu asta caut! Si eu ma consider destul de  moderat! De ce dracu tot timpul trebuie sa fii mai cu mot?De unde atata INFATUARE? De la prea multa SLANA? De unde atata NOBLETE ca sa nu o numesc IMBECILITATE? De ce dracu nu taci din gura decat sa scoti doar porcarii si rautati pe gura? Doar ca scrie doctor 2000 pe o hartie trebuie sa te pronunti mereu? Oare noi nu avem diplome de doctori?  Am prieteni neurologi,  oameni cu titlu de academicieni in buzunar, cu doctorate in neurologie luate in Germania si in viata mea nu am auzit de la unul rautati gratuite! Doar asa ca e el doctor! Sau aici e vorba de faptul ca suntem MAREEE apicultor? Si eu ca un narod tot timpul am crezut ca A FI OM E LUCRU MARE!!!

D006

  Oau ce smecher m-ai esti !  ori te-ai sculat cu fata in perna si cu curul in sus ?
  Daca tot te crezi asa superior inainte sa te bagi in seama cu mine mai intai sa te stergi de mucii de la nas si sa te prezinti .   Apoi poti incepe sa-ti versi frustrarea pe forum. Apropo , ai stupi ?

delorin I

#18
Amice...nu am stupi! Esti singurul in tara asta care are STUPI! Esti MARE !Esti cel mai Mare! Esti unicul! Atat de mare ca nu reusesti decat sa enervezi pe toti! Mare si gras ...! Esti Mustul Apiculturii Mondiale! Esti CREMA DE ZAHAR ARS A REPUBLICII!  Noi ceilalti suntem niste ciocoflenderi, niste amatori! Niste pierzatori de vreme a caror singura datorie este sa-ti tina tie companie! Noi suntem CURTEA TA! Esti Geniu! Esti parintele apiculturii din Romania! Esti Apicultorul Universal! Esti ARTIST! Cine mai e pe lume LA FEL CA TINE??? Poate profu-on line ala pe care il injuri dar pe care il copiezi si cumva in subconstient iti doresti sa fii ca el! Pana si formula lui de salut- Va salut dragilor,  ai copiat-o! Cine mai e ca tine, Maria Ta? Cine mai e Invatatul Neamului? Cine mai e profesor de apicultura   de asemenea talie? Cine intra in casa oamenilor cu traditie apicola si ii intreaba ce pensie au doar ca sa-i dea pe net? Eleganta? Bun Simt? Ce e aia? EL! El!  Reporterul NEAMULUI! El LIDERUL APICOL SUPREM!  Sa-mi fac pagina de prezentare? Sa indraznesssssc ca starvul meu sa umbreasca Pamantul pe care se aseaza umbra ACTIVITATII TALE?  O , nu ,nu nu! NU e loc de discretie! E doar loc pentru BAZATI, pentru astia plini de ei si de slana! Mestere, Maestre, Invatatorule, DOCTORE- esti bolnav! Fa un RMN...

D006

  Gata , te-ai calmat ?

PS. Sa te legi de trasaturile fizice ale unei persoane este dovada de jigodism suprem. Esti simbolul frustrarii totale . Cu asta am incheiat dialogul cu tine .