Bine v-am găsit!

Creat de calmusdaniel, Noiembrie 13, 2013, 06:09:57 PM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

Cred ca e bun pt dentist  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

calmusdaniel

Nu stiu cum o fi vremea pe la voi dar pe mine m-a innebunit gerul.In dimineata asta la Bucuresti era cea mai scazuta temperatura din tara,-20.Cu toate ca eu mi-am format corpul gras din timp tot simt gerul! :rotfl:

romikele

Sper ca n-ai aruncat izmenele... daca la stupi nu folosesti, sunt bune sa te-ncalzesti !  :rotfl:

calmusdaniel

Daca pana acum le foloseam la stupi acum le carpesc si le iau pe mine! :hi:

dan sebastian

De marti dispare aerul polar si vine primavara. Cel putin asa am observat pe prognoza.
Doar 4 max 5 zile mai sunt de iarna. Sa ne bucuram de gerul asta.
Sper sa nu mai avem un episod de asta de iarna si peste 1 luna de la jumatatea lui februarie.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

ciucur

Citat din: dan sebastian din Ianuarie 23, 2016, 08:27:02 AM
De marti dispare aerul polar si vine primavara. Cel putin asa am observat pe prognoza.
Doar 4 max 5 zile mai sunt de iarna. Sa ne bucuram de gerul asta.
Sper sa nu mai avem un episod de asta de iarna si peste 1 luna de la jumatatea lui februarie.

Daca s-ar confirma prognoza ar fi bine.   :hi:
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

dorindafi

i-a spuneti voi : ce va sperie gerul s-au ramele goale  =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

Cristel

Citat din: dorindafi din Ianuarie 23, 2016, 10:56:37 AM
i-a spuneti voi : ce va sperie gerul s-au ramele goale  =))
Ai pus corect punctul pe i! Dar raspunsul e o combinatie intre cele doua variante: gerul, pentru ca stim ca ramele erau cam goale  :D! :rotfl:  Nu ca nu ar fi fost mai pline in toamna, dar consumul a fost destul de maricel, cateva regine mai grabite au si inceput ponta.
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

gaby

La mine au fost -21de grade celsius

cipik

Citat din: Cristel din Ianuarie 23, 2016, 12:38:05 PM
Citat din: dorindafi din Ianuarie 23, 2016, 10:56:37 AM
i-a spuneti voi : ce va sperie gerul s-au ramele goale  =))
Ai pus corect punctul pe i! Dar raspunsul e o combinatie intre cele doua variante: gerul, pentru ca stim ca ramele erau cam goale  :D! :rotfl:  Nu ca nu ar fi fost mai pline in toamna, dar consumul a fost destul de maricel, cateva regine mai grabite au si inceput ponta.


Si cine nu ne lasa sa punem turte? La mine maine le vine randul.
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

calmusdaniel

 Afirmatiile facute in live-ul lui Pustu cum ca cei de la Romapis percep taxa de protectie,pt ai santaja pe unii procesatori,si chiar pe ,personajul care sustine asta sunt destul de grave.Cred ca cei de la Romapis ar trebuii sa vina cu o lamurire.

ciucur

Citat din: dorindafi din Ianuarie 23, 2016, 10:56:37 AM
i-a spuneti voi : ce va sperie gerul s-au ramele goale  =))

Nu ma sperie cele enumerate de dvs. Pur si simplu nu mai am rabdare, vreau sa vina vremea frumoasa pentru a putea lucra la albine.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

bio

Citat din: dan sebastian din Ianuarie 23, 2016, 08:27:02 AM
De marti dispare aerul polar si vine primavara. Cel putin asa am observat pe prognoza.
Doar 4 max 5 zile mai sunt de iarna. Sa ne bucuram de gerul asta.
Sper sa nu mai avem un episod de asta de iarna si peste 1 luna de la jumatatea lui februarie.

Dane...eu m_am bucurat destul de ger....imi ajunge.


tuturicius

Ceau Dane!
Mai pune o data acilea retzeta la pasta ta proteica, te rog. Acusi vine vremea ei.
:hi:

calmusdaniel

La 1kg miere se pune 100g lapte praf,50g drojdie,40ml protofil pe kg de amestec si 2g apicomlpex si rezulta o pasta delicioasa pe care o papa cu drag albina!