PRIMA EDIȚIE A TÂRGULUI APICOL BRĂILA 2012

Creat de PuisoruApis, Decembrie 24, 2011, 12:32:57 PM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

Dupa multe dezamagiri,amanari si alte neajunsuri a venit si ziua cea mare care sa dovedit un succes.
:hi: =D> :bzz: %%- @};- :coffee: : sampanie: :birthday: :bravo: :bravo: :bravo:

orbanstefan64

Citat din: mape 48 din Aprilie 01, 2012, 08:20:29 AM
Dupa multe dezamagiri,amanari si alte neajunsuri a venit si ziua cea mare care sa dovedit un succes.
:hi: =D> :bzz: %%- @};- :coffee: : sampanie: :birthday: :bravo: :bravo: :bravo:
la a 2 a editie sigur va avea si mai mare succes :nod: :nod:
:hi: :hi:

romikele

Felicitari tuturor, atat celor ce au organizat, cat si celor care au participat!
La cat mai multe editii!  :hi:

D006


romikele

SunPhoto e o alegere neinspirata pentru stocarea imaginilor de la targ, au fost destule cazuri cand utilizatori au pierdut toate informatiile, inclusiv eu, iar rezolutia si calitatea sunt mult diminuate.
Daca forumul apiardeal nu mai corespunde pretentiilor membrilor, atunci in cel mai scurt timp se va inchide definitiv, urmand a fi activata functia "read-only".

bio

Citat din: romikele din Aprilie 01, 2012, 02:13:42 PM
....
Daca forumul apiardeal nu mai corespunde pretentiilor membrilor, atunci in cel mai scurt timp se va inchide definitiv, urmand a fi activata functia "read-only".

Formul Apiardeal de ce sa se inchida..? ca nu inteleg.

...

captain bee

...sper sa nu fiu eu de "vina", deoarece am contestaT blocarea subiectului " Organizarea targurilor''....

romikele

Citat din: bio din Aprilie 01, 2012, 02:43:42 PM
Formul Apiardeal de ce sa se inchida..? ca nu inteleg.

Pentru ca azi e 1 Aprilie... si prea e liniste  =))

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: romikele din Aprilie 01, 2012, 02:13:42 PM
SunPhoto e o alegere neinspirata pentru stocarea imaginilor de la targ, au fost destule cazuri cand utilizatori au pierdut toate informatiile, inclusiv eu, iar rezolutia si calitatea sunt mult diminuate.
Daca forumul apiardeal nu mai corespunde pretentiilor membrilor, atunci in cel mai scurt timp se va inchide definitiv, urmand a fi activata functia "read-only".
mihai, nu e vorba de a corespunde sau nu
dar gandeste-te cum e sa pui peste 250 de poze in pachete de cate 5....
daca ai alta metoda, ti le trimit tie si le urci tu pe forum e ok?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

romikele

Acum nu am conditii tehnice (postez de pe telefon), dar maine fac un cont ftp, unde se vor putea urca toate imaginile, eventual cu mici explicatii, si voi organiza o galerie, mai usor de "rasfoit". Asta evident daca esti de acord!  :hi:

Felicitari pentru tot ce ati realizat, regret ca s-a suprapus cu trainingul pt. M111 si n-am putut fi prezent, dar editia viitoare n-o voi rata.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Citat din: romikele din Aprilie 01, 2012, 10:04:53 PM
...dar editia viitoare n-o voi rata.

Asa mi-ai spus si mie anul trecut! Si n-a fost asa!

Florine nu il crede ca va veni la anul, pentru ca azi e 1 aprilie!
Si nu ma crede nici pe mine... =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Oooo! Salutare umbră veche!
Tot mai eşti într-o ureche?

pharaonu75

Citat din: romikele din Aprilie 01, 2012, 10:15:47 PM
Oooo! Salutare umbră veche!
Tot mai eşti într-o ureche?

Ba-i umbra noua
Si e-n doua! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Citat din: Geaklone din Aprilie 01, 2012, 10:18:05 PM
Ai mai capatat un user  :hippo:
Bucuria lui orban  :rotfl: :rotfl:

Unii oameni nu se schimba niciodata, insa ce este mai rau este faptul ca acestia isi pastreaza cu inversunare obsesiile.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube