Ajutati-ma ca fiica mea sa castige un concurs de literatura

Creat de CRISTI M, Decembrie 06, 2012, 04:34:11 PM

« precedentul - următorul »

vranceanul

Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

kissi


Kov iulian

Cand spuneti votat va referiti la a acorda like ?


Daca da atunci si eu am votat

alexandruCL

 
Fac cinste cu o  :beer: :coffee: : sampanie:

Romikele, adauga emoticoane cu sarmale, pastrama, mititei. Cu siguranta Cristi doreste sa-si imbunatateasca oferta.

Am votat si eu.
Te salut Cristi!!

romikele


Bătrânul

Am votat si eu dar lucrarea este slabuta si fata are nevoie de consiliere psihologica  :nod:a suferit traume la care trebuie sa fii atent taticule. cu prietenie Peter Janos

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

roi_ag


octav

http://jimm69.sunphoto.ro

Fa cat mai multe greseli cu putinta, dar tine minte un singur lucru; nu fa de doua ori aceasi greseala. Si te vei dezvolta ---
OSHO - Curajul Placerea de a trai periculos

CRISTI M

#24
Stimati colegi , va multumesc la fel de mult atat pentru laude dar si pentru critici , dar mai ales va multumesc pentru vot. Un coleg de-al nostru intreaba daca fica-mea macar a citit  acel eseu , dati-mi voie sa nu comentez cele zise dar tin sa mentionez ca Stefania ( fica mea ) este Olimpica atat la Romana cat si la Matematica , ca drept dovada a intrat Prima ( locul 1 ) in Centru de exceleata cu punctaj maxim ( 100 pct ) nu pentru voturi ci pentru rezultatele obtinute la olimpiadele nationale cat si internationale . Premiul 1 la matematica la concurs international si mentiune la Limba Romana tot international , la cele nationale a luat tot ce se petea lua .

Stefania Manolache are aproape 14 ani , tema lucrarii a fost impusa .Cat despre greseli de ortografie , se mai intampla .
Nu a avut traome si imi doresc din suflet sa nu aiba parte de ele in viata ei .

Cu stima si profund respect
Cristi Manolache

bucovineanu

Sa va traiasca si sa va bucurati de rezultatele sale in viata. Totusi nu trebuie intinsa "coarda" prea tare. Un copil trebuie sa-si traiasca copilaria normal. Altfel se va maturiza prea timpuriu si acest lucru nu e in favoarea unei dezvoltari normale. Cand va ajunge la liceu si facultate va fi deja obosita.

Dragosman

Citat din: CRISTI M din Decembrie 10, 2012, 11:19:47 AM
Stimati colegi , va multumesc la fel de mult atat pentru laude dar si pentru critici , dar mai ales va multumesc pentru vot. Un coleg de-al nostru intreaba daca fica-mea macar a citit  acel eseu , dati-mi voie sa nu comentez cele zise dar tin sa mentionez ca Stefania ( fica mea ) este Olimpica atat la Romana cat si la Matematica , ca drept dovada a intrat Prima ( locul 1 ) in Centru de exceleata cu punctaj maxim ( 100 pct ) nu pentru voturi ci pentru rezultatele obtinute la olimpiadele nationale cat si internationale . Premiul 1 la matematica la concurs international si mentiune la Limba Romana tot international , la cele nationale a luat tot ce se petea lua .
Stefania Manolache are aproape 14 ani , tema lucrarii a fost impusa .Cat despre greseli de ortografie , se mai intampla .
Nu a avut traome si imi doresc din suflet sa nu aiba parte de ele in viata ei .
Cu stima si profund respect
Cristi Manolache


cu voia dvs. mai adaug si eu (ca tac'su e modest) - pe langa toate cele de mai sus mai e si foarte frumoasa!
sa-ti traiasca si sa te bucure multi ani!

pharaonu75

Citat din: Dragosman din Decembrie 11, 2012, 01:31:54 AM
...cu voia dvs. mai adaug si eu (ca tac'su e modest) - pe langa toate cele de mai sus mai e si foarte frumoasa!
sa-ti traiasca si sa te bucure multi ani!

Pai are cu cine sa semene... cu mama-sa, pentru ca daca semana cu Cristi... =))  :rotfl: =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


Nea Costica din Buzau

Citat din: bucovineanu din Decembrie 10, 2012, 11:28:47 AM
Sa va traiasca si sa va bucurati de rezultatele sale in viata. Totusi nu trebuie intinsa "coarda" prea tare. Un copil trebuie sa-si traiasca copilaria normal. Altfel se va maturiza prea timpuriu si acest lucru nu e in favoarea unei dezvoltari normale. Cand va ajunge la liceu si facultate va fi deja obosita.

O profunda si pertinenta observatie, domnule Bucovineanu  =D> :hi:
Postarea dumnevoastra ar trebui printata, minutios studiata ca sa fie bine inteleasa de parinti, bunici, educatori, invatatori si profesori.Nimeni nu trebuie sa ,,fure'' copilaria cuiva, pt a defila cu imaginea lui. As dori sa nu supar pe nimeni cu postarea mea, si daca totusi se intampla, il rog sa mai citeasca de cateva ori postarea domnului Bucovineanu.
Sanatate la toti copii si nepotii, si la cei car-i iubesc !!  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!