Soarta acestui forum

Creat de Batrinul, Ianuarie 24, 2010, 10:02:44 AM

« precedentul - următorul »

PricopArthur

Citat din: romikele
Citat din: BatrinulCOBIT框架不會再次出現 :rotfl:  :rotfl:
O traducere, ceva? Măcar în rezumat... :rotfl:  :rotfl:
-Cadru nu se va întâmpla din nou
folsind google translate din chineza
Miere multă şi inimă curată!

albine

pe acest forum exista o haita de lupi   .parere personala.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006

Lupi alearga frumos in grup in timpul zilei.
Problema este cu hienele din intuneric.
Unde va clasificati?

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

eu  cand eram pe acest forum america nu era descoperita.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

eu nu am probleme .mi-am exprimat un punct de vedere.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006

Citat din: albine
eu  cand eram pe acest forum america nu era descoperita.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

D006

Citat din: albineeu nu am probleme ..
Adevarat.
Restul lumi e de vina.  :hi:

albine

de ce nu respectati ce va spune moderatorul ?sunteti mai presus de el?aveti relatii?
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006

Din dragoste pt tine Ghitza.  :hi:
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

albine

Domnule Andrei eu inteleg ca aveti o fixatie ca orice iese din tipar sa fie Drone dar nu e asa. Bio este pe forum de la inceputul lui pe vremea cand dumneavoastra inca nu ati gasit forumul -cine a spus asta?-
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

primul cazut in plasa este?
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006


filip

Atentie de unde postati si nu va logati permanent de pe alt calculator decat cel de acasa,cred ca sa inteles!
Asa apar clonele cu aceias identitate :)  :)  :)
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Pai ..... eu postez mai mult de la servici decat de acasa.