Păcălici, sau prostulici? :D

Creat de romikele, Aprilie 17, 2015, 09:11:33 PM

« precedentul - următorul »

romikele


oroles

Am ras cu lacrimi. E clar ca nu are nicio treaba cu apicultura de vreme ce vine total neprotejat. Si daca tot reactionezi asa la intepaturi, nu inteleg masochismul...
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

G. Iulian

Perseverent.  :rotfl:
E tare când îi intră pr crac  :rotfl:  =))

bismark

   Ia numarat si ouale,ca de pantaloni scurti la controlat.Avem asa ceva pe forum =)).Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Cipi


stefan1

  Eu cred ca e un bun stupar. Totusi cred ca a bravat putin lucrand fara masca si in pantaloni scurti; a luat totusi o geaca groasa, pe o vreme calda. Nu stiu ce soi de albine are, ca zic ca l-au intepat totusi prea putin (mai cu seama ca nu a fost o transvazare simpla ci o scuturare a ramelor). Soiurile autohtone de la ei sunt mult mai agresive ca ale noastre si chiar hibrizii cu rase mai blande au o mai mare agresivitate ca la noi. Omul a fost insistent, se indeparta dar se intorcea imperturbabil sa-si continue treaba. La sfarsit a facut semn sa inchida camera, probabil se grabea sa-si scoate'tepele' din partile moi.   :rotfl:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)