autopavilion

Creat de istodorescu vasile, Octombrie 06, 2013, 08:28:00 PM

« precedentul - următorul »

mosunick

Frumos, frumos, cinste cui le are, da' filmu', filmu'... unde e filmu...???? vrem spionaj tehnologic si n-avem material didactic... :) :hi: :hi:
Sanatate!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

orbanstefan64


istodorescu vasile

 trebuie sa iau o camera pina atunci pun poze facute cu telefonul

cobi

Cum faceti cu extrasul la caturile de 3/4..mai ales la ultimul rand?!

Vad ca aveti viitorul asigurat. Felicitari pentru tot si multa sanatate.  =D>

istodorescu vasile

la rindul de jos trag stupul pe interval,la cel din mijloc trag stupul pe masa ce se vede in imagine pe interval, iar la rindul de sus ma urc pe masa si lucrez pe pozitie, fara a trage stupul. imi este un pic incomod la rindul de sus deoarece eu fiind inalt stau cu capul putin plecat, si dupa o perioada simt dureri de spate. acum lucrez la un carucior cu scripet cu care intentionez sa trag stupii de la rindul de sus, si sa ii cobor la nivelul la care sa lucrez in pozitie confortabila.

istodorescu vasile

#20
iata  un filmulet  cu confectionarea lateralelor pentru rame 1/1

[jwp=425,344,image]http://apiardeal.ro/video/Video0004_istodorescu.flv[/jwp]

justy

Sunt interesat, daca puteti sa ma ajutati cu niste detalii si foto cu "aripioarele" pentru ploaie  . Vreau si eu sa fac pentru ca se scurge apa pe perete si ma intereseaza cum e sistemul dumneavoastra, dimensiuni...!

dan sebastian

Merge filmuletul. L-am vizionat. Insa trebuie downladat.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

PARINTELE

 frumos  :bravo: :bravo:
felicitari, VASILE

istodorescu vasile

iata niste imagini gasite pe net  :bzz: :bzz: :bzz:

istodorescu vasile

altele

istodorescu vasile

iata si un furtisag

istodorescu vasile

iata a venit iarna si pe aici.poate multi nu se mai asteptau!

PARINTELE

fain ca la tine Vasile ,nu viscoleste
Iarna sa cam istalat peste toata tara,rau este unde viscoleste

cipik

La stupina in Ialomita este viscol si la 100 de km, la Bucuresti ninge ca-n povesti.
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/