popa georgian

Creat de popa georgian, Decembrie 30, 2012, 06:02:54 PM

« precedentul - următorul »

mosunick

#180
Citat din: janese din Decembrie 30, 2014, 06:53:04 PM
asta...asa ...cat burta lui dragos 2006! :rotfl:     zice janese cel sexi si suplu!!!
Nea Janesse stiu ca poti detalia, ce nu stiu e daca si vrei sa ne incanti cu mai multe poze, schite, etc. - e o centrifuga cu ax orizontal, nu?
Danke!!!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

popa georgian

nu mai are cu ce sa faca poze! =)) =)) =)) =))

popa georgian

pe la floare

popa georgian

tot acolo

popa georgian

f_s

MariusApicultura

Istoria isi bate joc de cei care nu o cunosc, repetandu-se!!! 
Insulta e declaraţia înfrângerii!!

bismark

    Frumos Georgica, iti sta pe miriste cu un ciuc la baza sa ne sucesti giturile uscate :rotfl:,da gradina cui ai lasat-o? s-au nu te mai lauzi cu gradina.Cum a mers FS ca am vazut ca era miere in ruptura dintre caturi.Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/


popa georgian

Citat din: bismark din Iulie 30, 2015, 05:33:06 PM
    Frumos Georgica, iti sta pe miriste cu un ciuc la baza sa ne sucesti giturile uscate :rotfl:,da gradina cui ai lasat-o? s-au nu te mai lauzi cu gradina.Cum a mers FS ca am vazut ca era miere in ruptura dintre caturi.Cu respect ^:)^
de gradina a stat papa. sapata ,udata si ingrijita. Acum gradina este  combinata cu stupina, fs a mers bine :thanks: