stupina mea

Creat de dragos2006, Decembrie 15, 2008, 12:16:58 AM

« precedentul - următorul »

D006

pavilion + aro :)

D006

alta :hi:

D006

si

D006

roi :zzz:  :rotfl:

PricopArthur

Bine ai venit pe forum. Frumoasa stupina, felicitari! Nu ati facut izma anul asta la Giurgiu? Am vazut din masina un pavilion asemanator.
Poza cu roiul poate participa cu succes la orice concurs!
Miere multă şi inimă curată!

D006

Citat din: PricopArthurBine ai venit pe forum. Frumoasa stupina, felicitari! Nu ati facut izma anul asta la Giurgiu? Am vazut din masina un pavilion asemanator.
Poza cu roiul poate participa cu succes la orice concurs!
eu sunt din Bihor aproape de Oradea. va multumesc pentru aprecieri cu mult respect   Seby :hi:

bee_lover

Sal seby, bine ai venit :wink: Cum merge treaba cu masura 141?

D006

Citat din: bee_loverSal seby, bine ai venit :wink: Cum merge treaba cu masura 141?
inca sunt la inceput am terminat cu actele pentru pfa  peste 10 zile e gata adica cred ca anu viitor nu stiu daca vor fe intre sarbatori pe acolo oricum nu ma las batut.
multa bafta tuturor care vor sa acceseze ceva masuri si SARBATORI FERICITE si un an nou mai bun :wink:  :hi:

D006

am uitat sa pun ceva poze cu achizitiile din toamna  =D

D006

alta

D006

si cva pt un plan in 2010 daca ne ajuta bunul Dumnezeu :)
nu se vede prea bine sunt ceva schele metalice cumparate ieftin de la fier vechi
PLANUL ESTE DE A CONSTRUII CEVA CONTAINER

andrei_salaj

bv Seby..te tii tare pe cate vad....sa-ti dea Dumnezeu sanatate sa reusesti in viata..salutari de la Zalau! :hi:

D006

Citat din: andrei_salajbv Seby..te tii tare pe cate vad....sa-ti dea Dumnezeu sanatate sa reusesti in viata..salutari de la Zalau! :hi:
Ms mult Andrei si tie multa sanatate si multa bafta la bac. Te salut din BIHOR :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

D006

Citat din: sebastian 89si cva pt un plan in 2010 daca ne ajuta bunul Dumnezeu :)
nu se vede prea bine sunt ceva schele metalice cumparate ieftin de la fier vechi
PLANUL ESTE DE A CONSTRUII CEVA CONTAINER
Ai luat vreun model de constructie sau e proiect propriu ?

D006

Citat din: dragos2006
Citat din: sebastian 89si cva pt un plan in 2010 daca ne ajuta bunul Dumnezeu :)
nu se vede prea bine sunt ceva schele metalice cumparate ieftin de la fier vechi
PLANUL ESTE DE A CONSTRUII CEVA CONTAINER
Ai luat vreun model de constructie sau e proiect propriu ?
un model clar nu inspirat din cel facut de Inginerul Iftimie dar eu vreausa l fac pe 3 randuri pat cald 12 r cu cat de 1/2 si sa trag lazile pe culoar. aceste schelete sunt de 4 m incap cam 8 lazi pe un rand. si vreau sa fac 3 randuri pe o parte nu stiu cat de inalt va iesi dar nu prea am intere sunt tanar iar acoperisul de pe culoar va fi detasabil adica turele intrucat cand v oi lucra al randul 3 sa stau cu corpu jumate afara. asa mi ar incape cam 48 familli si o sa l fac f usor adica nu f imbracat in scandura dor cat vine catu. Vreau sa l fac asa sa pot sa il transport cu o platforma de pana la 3,5 tone sa intre sub el. acum astea sunt in plan daca va merge cat de cat bine anu asta cu productia va intra la toamna in lucru. cu platforma va fi mai greu de cumparat dar sper ca in cativa ani va aparea si aceea pana atunci o sa platesc sa fie transportati sunt destule platforme.
Ps: E doar un plan a unui baiat tanar care viseaza la multe. E rea ideea mea?
Astept pareri pro si contra nu ma supar de loc. va salut cu respect SEBY
:hi:  :hi: