aprecieri

Creat de prisecarul, Decembrie 27, 2010, 05:28:40 PM

« precedentul - următorul »

prisecarul

fromos ar fi ca la sfarsit de an sa ne desemnat "liderii' pe diferite sectiuni!
acum depinde de noi ca sa stabilim anumite criterii!
topicul este deschis!


Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

pharaonu75

Pai aruncati un ochi la statisticile forumului! Dragos conduce detasat la multe sectiuni! :nod: :nod:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55

 Aia e statistica forumului  :nono: :nono: nu a noastra,si nu pe 2010 eu zic ca fiecare propunere cu un mic argument si apoi la vot fara prea multe comentarii fiind-ca votul spune tot  se pot face si alte propuneri .  :finger: Nu am unde anume sa incadrez propunerea mea  (la ce sectiune )dar conzider ca D-nul. Ing.ROMAN ( Romikele ) a fost CEL MAI ACTIV MEMBRU la realizarea noului forum APIARDEAL.
Propunere la sectiunea ..... Cel mai activ membru , ....ROMIKELE. :hi: :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Citat din: ioanardelean55 din Decembrie 27, 2010, 08:19:30 PM
...
conzider ca D-nul. Ing.ROMAN ( Romikele ) a fost CEL MAI ACTIV MEMBRU la realizarea noului forum APIARDEAL.
Propunere la sectiunea ..... Cel mai activ membru , ....ROMIKELE. :hi: :hi: :hi: :hi:

Sunt perfect de acord cu dumneavoastra! Fara el nu exista noul Apiardeal!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

ziua noaptea la telefon pe forum tot mereu prezent


          JOS PALARIA!!!!

pharaonu75

Am deschis sondajul! :hi:

Astept si alte propuneri de subiecte pentru sondaje!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ioanardelean55


filip

#7
Nu cred ca  e relativ sondajul.
Noi avem nevoie de Romika,el are nevoie de noi.
Eu votez abtinere   :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Adrian Roman

Este de apreciat ,cu aplauze, modestia constructiva si altruismul dovedit prin fapte, doar am vazut toti  evolutia APIARDEALULUI . Este "tipul" de om pe care vrei sa-l ai partener, dar si mai bine, chiar prieten. Sunt onorat sa fim colegi, macar pe forum ! Are tot respectul meu ! :hi:

stefan1

  Cred ca si fara sondaj, Romikele are cele mai importante merite pentru forma actuala a forumului. Chiar ma mir ca in sondaj au fost si voturi contrarii.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)