Sa nu vorbesti de funie in casa spanzuratului!

Creat de dragos2006, Septembrie 16, 2010, 10:20:30 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Toti stim ca PE STUPARITUL SE PETREC LUCRURI CIUDATE  , azi sau ieri am intrat si eu pe un topic unde era o  discutie mai la bascalie si am dat un citat . Rezultatul : topicul a disparut momentan sau definitiv nu stiu . Credeam ca respectivii tin la glume mai ales Janese ...

   Sa va redau citatul :  - Paradoxul homosexualilor este ca, desi nu reusesc sa se reproduca, sunt in fiecare an din ce in ce mai multi. (Tristan Bernard)

janese

ce faci ma???..te-ai mutat aici cu discutzia???ocupa-te de forumul asta sa-i creasca audientza shi calitatea...lasa-i pe altzii.....te comporti ca o baba care duce vorba de colo colo!!!!ai rabdare sa vedem ce s-a intamplat shi care sunt motivele si pe urma discutam!...este topicul meu shi eu trebui sa ma ofaschez primul...tu mai ai rabdare ca esti al doilea...sau ultimu...la nedumerirea asta!!!!! :wink: :rotfl: :rotfl:

tassevasi

Citat din: dragos2006 din Septembrie 16, 2010, 10:20:30 PM
  Toti stim ca PE STUPARITUL SE PETREC LUCRURI CIUDATE  , azi sau ieri am intrat si eu pe un topic unde era o  discutie mai la bascalie si am dat un citat . Rezultatul : topicul a disparut momentan sau definitiv nu stiu . Credeam ca respectivii tin la glume mai ales Janese ...

   Sa va redau citatul :  - Paradoxul homosexualilor este ca, desi nu reusesc sa se reproduca, sunt in fiecare an din ce in ce mai multi. (Tristan Bernard)
Acolo nu se face  "politica " ci un piculet de religie ,ceia ce nu-i rau .

tassevasi

Citat din: tassevasi din Septembrie 17, 2010, 02:39:18 PM
Citat din: dragos2006 din Septembrie 16, 2010, 10:20:30 PM
  Toti stim ca PE STUPARITUL SE PETREC LUCRURI CIUDATE  , azi sau ieri am intrat si eu pe un topic unde era o  discutie mai la bascalie si am dat un citat . Rezultatul : topicul a disparut momentan sau definitiv nu stiu . Credeam ca respectivii tin la glume mai ales Janese ...

   Sa va redau citatul :  - Paradoxul homosexualilor este ca, desi nu reusesc sa se reproduca, sunt in fiecare an din ce in ce mai multi. (Tristan Bernard)
Acolo nu se face  "politica " ci un piculet de religie ,ceia ce nu-i rau .
Va rog f.mult sa ma scuzati , am gresit postarea  si topicul .

D006

 De una zi la targul de la Bucuresti janese ne marturisea cat de mult se distreaza el in fata tastaturii cand ne vede ca ne enervam. Atunci am luat hotararea sa i-o coc astfel incat eu sa ma distrez la tastatura iar el sa clabuceasca de nervi .
  Oportunitatea a aparut repede la un topic despre o femeie imaginara , eu am aruncat bomba reprezentata de o poza cu o duduie candidata la concursul miss mafia. A doua zi cand citesc topicul ma trezesc cu un ropot de critici la adresa mea , eu atunci ca sa-i inervez si mai tare am dat citatul celebru despre homosexuali nestiind ca multi de acolo se vor simti lezati in privinta orientarii lor sexuale , cica "unde dai si unde crapa ".
  Acum stau si eu vorba lui janese , " sa ma distrez la tastatura" iar altii nu mai pot de grija mea ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:



PS Apropo de audienta , aici suntem pe un site platit unde se masoara exact audienta , dincolo este la "mocangeala " astfel incat si mortii sunt inregistrati in audienta ... Oricum mai bine aici decat pe un forum plin de "analisti "  :uimit:

D006

Citat din: janese din Septembrie 17, 2010, 09:30:27 AM
1. te-ai mutat aici cu discutzia???
2. ocupa-te de forumul asta sa-i creasca audientza shi calitatea...
3. te comporti ca o baba care duce vorba de colo colo!!!!
4. ai rabdare sa vedem ce s-a intamplat shi care sunt motivele si pe urma discutam!...
5. este topicul meu shi eu trebui sa ma ofaschez primul...
6. tu mai ai rabdare ca esti al doilea...sau ultimu...la nedumerirea asta!!!!! :wink: :rotfl: :rotfl:
1. Si tu repede dupa el.  :hi:
2. Asa cum te ocupi tu acolo unde esti moderator? Implica-te.
3. Cateodata mai ai si tu dreptate.
4. Asteptand la ei sa explice adevarul ........ Sa vedem cand o sa postezi tu adevarul sau opinia ta.
5. Da, dar tu te apleci mereu si o iei fara sa protestezi. Iti place poate.
6. Ahaaaa, si tu vrei sa fi primul in linie. L-ai intrebat pe amicul CI?

D006

Citat din: dragos2006 din Septembrie 17, 2010, 03:04:46 PM
nestiind ca multi de acolo se vor simti lezati in privinta orientarii lor sexuale
Poate sti tu ceva informati reale despre careva de acolo si nu vrei sa spui sau doar arunci o piatra in lac sa faci cercuri.
Oricum Pavel la iubit cel mai mult pe Petru.  :rotfl: :rotfl: :rotfl: