Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

tassevasi

Citat din: stefan1 din Septembrie 29, 2012, 12:58:56 AM
  Am aceeasi parere cu cei de mai sus.

  Da se simte lipsa  si eu sunt de acord cu ceilalti .

romikele

Dragos nu este banat sau suspendat, a dorit sa activeze pe vechiul forum si i s-a implinit dorinta.
Deh, acolo LUPII TINERI, rilu` rilu`... dar daca va dori sa revina, nimeni nu-l impiedica.
Trebuie doar sa dea un semn!  :wink2:  :hi:

jonny_it

Citat din: romikele din Septembrie 18, 2012, 09:00:44 PM
Ca să nu plec de-acasa, cuțu mi-a luat pantofii în pază  =))

Nu esti singurul problema asta  :rotfl:

Nea Costica din Buzau

Citat din: romikele din Septembrie 29, 2012, 03:19:23 PM
.
Deh, acolo LUPII TINERI, rilu` rilu`...
]

Doar rilu....rilu lipseste  :rotfl: :rotfl:, ca lupi tineri  aveti, unul l-a pus Jonny cu botul pe galosi  =)) =)) :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

nicomico

Buna,nu am postat de mult timp pe forum din mai multe motive(fara importanta).
Nu neg faptul ca Dragos nu a avut un aport important in inbogatirea informatiilor,dar cred ca o face numai pentru protagonism.nu o face sincer.
Aduce-ti-va aminte cat ura forumul Stuparitul,iar acum posteaza acolo.Daca ati citit pe forumul Stuparitul in topicul "Apicultura la distanta-Dan Margarit",ati vazut ce "valuri"a facut.Bine ca domnul Dan Margarit este o persoana deosebita ,care stie sa distinga raul de bun,ii multumesc pe aceasta cale pentru tot ce face pentru noi.
Sper ca va aduce-ti aminte si de domnul AndreiRN din SUA care a fost provocat de d-l Dragos ,iar acum nu mai este printre noi.(Eu personal l-am apreciat mult pentru aportul sau)
Nu am nimic personl cu nimeni si nici cu Dragos,dar daca se intoarce sa fie sincer nu cu doua fete si sa trateze pe fiecare cu respect,ca doar nu a pus el codita la pruna.
Va doresc multa sanatate,iar albinutelor dv. o iernare usoara si sa ne intalnim cu efectivul complect anul ce vine!!!!!!!!!!!!

nicu68

are si bune si rele, nu l-am cunoscut personal si nici nu sunt in masura sa il judec eu ca nu ma jignit pe mine cu nimic,dar cum se scria si mai sus i se simte lipsa, eu as dori sa se intoarca pe apiardeal pt sunt sigur ca ii lipseste

Bătrânul

Dragos este baiat bun dar un doctor competent ar trebuii sa-i interzica consumul de tulburel.  :razz: ^:)^

balasbebe

Tulburelul asa cum zice CI, se poate bea, dar creeaza aberatii. De la cate zile se considera tulburel?

dorindafi

din momentul cand incepe sa fermenteze shi lasa femeile grele  =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

romikele

Deoarece "m-am autosesizat  :razz: "  ca dragos2006 ar fi dispus sa posteze pe vechiul sau cont, nu sa-si faca altul nou, desi sunt convins ca naravul din fire n-are lecuire, voi incerca sa-i reactivez contul cat mai curand.
E ceva de "mesterit", deoarece problemele tehnice din versiunea anterioara ca si o eroare a mea la intretinerea bazei de date au avut ca efect stergerea a inca vre-o patru conturi, printre care si al meu, si acum toate postarile vizitatorilor sunt atribuite lui dragos, dar in timp toate vor fi puse la locul lor.
Voi incerca sa repar jurnalul mai intai, apoi tot forumul, vin nopti lungi si albe asa ca va fi mai mult timp disponibil.

Alutus

Mi-este dor de nazbatiile lui D2006. El nu are nevoie de tulburel. Este in permanenta stare de creativitate. Te astept, D2006, sa inviorezi nitelus atmosfera. Haide! Nu fii suparat! Cere scuze cui crezi si vino acilea cu baietii, sa ne mai distram  nitel, caci se anunta o iarna lunga. Cu  reala simpatie. A.
Sa nu uiti Darie!

ANITEI

Facetii loc lui Dragos ca mai e putin si va fi dat afara de pe stuparitul si are si el nevoie de un loc , cred ca ar fi bine sa posteze 6 luni pe un forum si 6 luni pe celalalt ca sa nu plictiseasca si nici sa nu-i ducem dorul!
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

exarhu

Mersi D-l Romikele pt fotografiile postate si astept sugestii pt munca pe pavilion - plusuri si minusuri!
:wink:
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
da

exarhu

Asteptam pe d 2006 sa ne mai delecteze!!!!!!!! :D
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
da

orbanstefan64

da hai odata doctore ! ce te lasi atita rugat