Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

sandupop

 :rotfl: =)) :rotfl: =)) Ala sigur nu se mai duce la medic, pentru orice fel de durere, in..... Mozambic =D> =D> =D> =)) =)) =))
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

marian_6777

Eu l-as angaja sa-i trateze pe alesii nostri iubiti. Poate ar reusi sa le bage mintile in cap. Dar, cred ca le-ar suna capatanile mai ceva decat clopotele de la Putna...   :rotfl:
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

mph


pistol28

Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

cipriene

 =)) =)) =)) frateeeeeeee, nu se poate asa ceva.........
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

cipik

Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

istodorescu vasile

un tratament de asta le-ar trebui la toti politicienii nostri. =)) =)) =)) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

stefan1

 Cat va trebui sa plateasca bonavul pentru un astfel de 'tratament'?
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

cornelioandanciu

Unii viseaza miscari populare, sa-i fereasca Dumnezeu cand va incepe poporul sa se miste! Ca tratamentul de mai sus va fi floare la ureche!
Va salut.

bismark

    Doamne, mare tii gradina,dar in gradina ta multi prosti sint. Dar pina cind Doamne, totul numai pentru ei? Sa fie Doamne,politicienii la fel ca noi sa vedem si noi cine se mai inghesuie la placinte.Da Doamne, ca tot pliticianul sa traiasca din acelasi salariu ca si noi si toate masinile luxoase in care isi plimba fundul sa se strice toate intr-o zi sa mearga cu mijloacele in comun si se va ieftini benzina.Da Doamne, tuturor politicienilor sa le ghioraie matele de foame si sa nu le vina salariul la timp,iar banii din conturile grase sa dispara ca un vis.Iar acest popor care are urechile infundate cu propaganda comunista sa ceara sa se aplice legile din unele tari prospere ca Suedia, in care politicienii nu au privilegii.Cu respect pentru cei care vor face primul pas spre cei care am fost o data, cind politicienii luptau pentru tara si nu pentru portofelul lor.
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Sorcyo

domne, mare gradina ta, muuuuulti prosti ai adunat in ea si tare mic ai facut gardu'
eu sunt mic....nu stiu nimic......dar am o opinie  :)

cipriene

doar dragoste
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

cipriene

si intriga.....
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)


SPYKAL

Citat din: bismark din Martie 02, 2014, 09:59:53 AM
    Doamne, mare tii gradina,dar in gradina ta multi prosti sint. Dar pina cind Doamne, totul numai pentru ei? Sa fie Doamne,politicienii la fel ca noi sa vedem si noi cine se mai inghesuie la placinte.Da Doamne, ca tot pliticianul sa traiasca din acelasi salariu ca si noi si toate masinile luxoase in care isi plimba fundul sa se strice toate intr-o zi sa mearga cu mijloacele in comun si se va ieftini benzina.Da Doamne, tuturor politicienilor sa le ghioraie matele de foame si sa nu le vina salariul la timp,iar banii din conturile grase sa dispara ca un vis.Iar acest popor care are urechile infundate cu propaganda comunista sa ceara sa se aplice legile din unele tari prospere ca Suedia, in care politicienii nu au privilegii.Cu respect pentru cei care vor face primul pas spre cei care am fost o data, cind politicienii luptau pentru tara si nu pentru portofelul lor.
=D> =D> =D> =D>  :bravo: :bravo: Perfect adevarat. Subscriu si eu dvs d-le Gica. Stima si respect!!!