zdd

Creat de zdd, Mai 04, 2012, 06:47:57 AM

« precedentul - următorul »

zdd

Citat din: ion patrut din Mai 08, 2012, 03:56:16 PM
las-o balta cu ironiile :nono:
buna, ioan,am un pic problem cu internet revin
grabeste-te ...incet ?!

marius_vfp

Citat din: buturuga din Mai 07, 2012, 11:01:23 PM
La inceput am crezut ca eu sunt prost si nu inteleg nimic..... :D, dar am vazut ca ceilati tot n-au priceput nici o branza.... si m-am BUCURAT !! :D :D
haha te-ai bucurat degeaba , se pare ca tu nu ai inteles nimic din tot ceea ce sa postat , totul era o ironie la "MAJUSCULE"
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

buturuga

Citat din: marius_vfp din Mai 08, 2012, 08:29:54 PM
Citat din: buturuga din Mai 07, 2012, 11:01:23 PM
La inceput am crezut ca eu sunt prost si nu inteleg nimic..... :D, dar am vazut ca ceilati tot n-au priceput nici o branza.... si m-am BUCURAT !! :D :D
haha te-ai bucurat degeaba , se pare ca tu nu ai inteles nimic din tot ceea ce sa postat , totul era o ironie la "MAJUSCULE"

Nu vad eu nici o ironie - aiureala curata !

" ......................................................ASA     SA    NE    AJUTE                   dumnezeu                      AMIN        ? !" 

Uite cum scrie omul (zdd) cuvântul Dumnezeu ! Asta e motiv de ironie ?! Poate într-adevăr nu pricep eu ceva, dar sigur nu sunt eu cel PROST !
Eu sunt Eu, pentru ca Eu sunt mereu cu Mine !

ion patrut

stiti cu totii proverbul: daca un prost arunca un bolovan in apa trebuie sa vina 10 destepti sa-l poata scoate: oare de ce ne tot batem capul cu zdd asta ia haidati sa-l ignoram sa nu-i mai comentam postarile si sa vedeti ca n-o sa-i convina sa vorbeasca singur

buturuga

Citat din: ion patrut din Mai 10, 2012, 09:46:19 PM
stiti cu totii proverbul: daca un prost arunca un bolovan in apa trebuie sa vina 10 destepti sa-l poata scoate: oare de ce ne tot batem capul cu zdd asta ia haidati sa-l ignoram sa nu-i mai comentam postarile si sa vedeti ca n-o sa-i convina sa vorbeasca singur

Ai dreptate 100%. Ai scris exact ceea ce ma gândeam eu !
Eu sunt Eu, pentru ca Eu sunt mereu cu Mine !