S-a deschis Targul Apicol La Slobozia!

Creat de stefy.costea, Februarie 19, 2010, 11:48:43 PM

« precedentul - următorul »

stefy.costea

Prima editie a Targului Apicol ce se desfasoara in Slobozia in perioada 19-21 februarie 2010 a prilejuit un moment de bucurie pentru apicultorii ce s-au prezentat la intrunire, pentru locuitorii municipiului gazda cat si pentru cei veniti din alte orase. Astfel fiecare a avut posibilitatea sa admire figurine din ceara de albine,unelte apicole din cele mai vechi timpuri, sa se informeze despre efectele benefice ale mierii dar, bineinteles, sa guste mierea inainte de a o cumpara :smile:
Va asteptam sambata si duminica sa degustati sortimentele de miere prezente la targ!
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Am si eu o intrebare,stie cineva de unde as putea face si eu rost de filmulete de la tirgul apicol de la Slobozia din primavara?am inteles ca s-au spus lucruri interesante acolo

pharaonu75

Eu nu stiam nici de existenta celui postat putin mai sus de Romikele!
Nu stiu daca s-a filmat ceva anul trecut!
Anul asta poate cineva cu o camera video isi va face timp si va inregistra! Vedem atunci! Eu am o camera video pe MINI DV, insa nu voi avea timp prea mult...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

in ultima zi am fost si eu la tirg un pic mai tirziu,si din cite am vazut fiului domnului Stefan persoana care sa ocupat pt a organiza acest tirg filma pe acolo cu camera tatalui sau.

pharaonu75

Anul asta poate punem mana de la mana si filmam noi!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

BOB0

Citat din: Kovaci iulian din Decembrie 27, 2010, 01:43:00 PM
Am si eu o intrebare,stie cineva de unde as putea face si eu rost de filmulete de la tirgul apicol de la Slobozia din primavara?am inteles ca s-au spus lucruri interesante acolo
Sute de imagini se gasesc pe STUPARITUL -forum de apicult., postate de Dl. Costea.

D006

Citat din: BOB0 din Ianuarie 02, 2011, 03:33:02 PM
Citat din: Kovaci iulian din Decembrie 27, 2010, 01:43:00 PM
Am si eu o intrebare,stie cineva de unde as putea face si eu rost de filmulete de la tirgul apicol de la Slobozia din primavara?am inteles ca s-au spus lucruri interesante acolo
Sute de imagini se gasesc pe STUPARITUL -forum de apicult., postate de Dl. Costea.

  Sefule poate nu stii dar noi nu servim stuparitul la micul dejun deoarece ne provoaca o deosebita senzatie de voma ! Sa vina cu pozele aici si mai discutam.

Bătrânul

#8
Citat din: dragos2006 din Ianuarie 02, 2011, 04:05:48 PM
Citat din: BOB0 din Ianuarie 02, 2011, 03:33:02 PM
Citat din: Kovaci iulian din Decembrie 27, 2010, 01:43:00 PM
Am si eu o intrebare,stie cineva de unde as putea face si eu rost de filmulete de la tirgul apicol de la Slobozia din primavara?am inteles ca s-au spus lucruri interesante acolo
Sute de imagini se gasesc pe STUPARITUL -forum de apicult., postate de Dl. Costea.

  Sefule poate nu stii dar noi nu servim stuparitul la micul dejun deoarece ne provoaca o deosebita senzatie de voma ! Sa vina cu pozele aici si mai discutam.
Dragoselule  :nod: Vorbeste numai in numele tau !!!! :rusine: Eu ii simt perieteni si pe cei de la Stuparitul  :hi: :hi: :hi:

D006

 Batrane nu am inteles  nimic din postarea matale ! corecteaza putin postarea sa inteleg si eu in romaneste .

BOB0

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 02, 2011, 04:05:48 PM
Citat din: BOB0 din Ianuarie 02, 2011, 03:33:02 PM
Citat din: Kovaci iulian din Decembrie 27, 2010, 01:43:00 PM
Am si eu o intrebare,stie cineva de unde as putea face si eu rost de filmulete de la tirgul apicol de la Slobozia din primavara?am inteles ca s-au spus lucruri interesante acolo
Sute de imagini se gasesc pe STUPARITUL -forum de apicult., postate de Dl. Costea.

  Sefule poate nu stii dar noi nu servim stuparitul la micul dejun deoarece ne provoaca o deosebita senzatie de voma ! Sa vina cu pozele aici si mai discutam.
PILDA.    Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau , e silit a recunoaste ,ca esti bun, iar el e rau .   FARA COMENTARII.