unde pot procesa ceara ?

Creat de florinochea, Ianuarie 14, 2010, 10:27:37 PM

« precedentul - următorul »

florinochea

Unde pot procesa 200kg ceara(sa obtin faguri)?Sant din Arges si toate presele (industriale)ce le stiu sant prin nordul tarii:Bistrita ,Arad,Vaslui...Prin imprejurimile Argesului cunoaste cineva o presa unde pot sa prelucrez ceara mea ,deci nu la schimb.  Un numar de telefon ,o adresa ?    Numarul meu de tel:0723572689

bucovineanu


D006

Eu va recomand Apisrom de la Vaslui . va intalniti cu ei la Campina si faceti schimbul.

valy_cot

Citat din: dragos2006Eu va recomand Apisrom de la Vaslui . va intalniti cu ei la Campina si faceti schimbul.
Si eu va recomand la fel, fagurii sunt de buna calitate
Tel 0766615731

puiu

Domnule
Din Ageas,sa zic Pitesti pana la  RM VALCEA sunt 60 km. Pune ceara bruta in masina si mergi la Nea STELICA.
Are cel mai mic pret la manopera.
Daca nu esti multumit de calitatea marfii primite{fagure artificial) eu te garantez ca o voi cumpara  la pretul pietei. :hi:

florinochea

Are presa la Valcea sau este intermediar? Un numar de telefon ?  Nu ma interseaza sa o dau la schimb vreau sa prelucreze ceara mea Asa era simplu :ma duceam cu ea la tirg   si ce luam pe ea..... nu se stie(dar se presupune)                      VA MULTUMESC

puiu

E OK!
Solicitati o presa pentru faguri simpla si fara probleme va prelucrati ceara.
Dar,calitatea fagurilor...
La RM-VALCEA e totul pe calculator. Calitate:EXTRA fara retinere. :hi:

florinochea

cu o presa simpla ma prinde salcamul facand la faguri ,deci  Nea Stelica are presa ,nu este intermediar . Un numar de tel al lui Nea Stelica?

puiu


viorel_v2000

Citat din: puiuDomnule
Din Ageas,sa zic Pitesti pana la  RM VALCEA sunt 60 km. Pune ceara bruta in masina si mergi la Nea STELICA.
Are cel mai mic pret la manopera.
Daca nu esti multumit de calitatea marfii primite{fagure artificial) eu te garantez ca o voi cumpara  la pretul pietei. :hi:
Eu asi dori sa fac faguri din ceara mea? Se poate oare?
Trebuie sa ma programez? Si mai ales cam cat timp dureaza pana obtin fagurii si pot sa plec inapoi? (Sa nu-mi spuna: veniti maine sau mai rau peste o saptamana) :hi:

bucovineanu

Vorbeste direct cu omul la telefon si te lamuresti.

valy_cot

Domnii de la Apisrom VASLUI va face si cu ceara dumneavoastra luati legatura cu dumnealor
Tel 0766615731