Postare poze din computer

Creat de romikele, Decembrie 30, 2011, 05:48:25 PM

« precedentul - următorul »

romikele

N-ai pentru ce sa ceri scuze, ideea e ca, daca extensia nu se regaseste in lista de mai sus, o pot adauga la nevoie, fie si pentru scurt timp. Principalul e ca se gasesc solutii multiple la o aceeasi problema  :wink2: :hi:

SPYKAL

Stimati colegi! Am si eu o intrebare:
Am o camera video JVC care filmeaza full HD iar fisierele au extensia MTS. Cum pot fi descarcate filmarile pe youtube sau poate ma puteti ajuta cu un programel ceva care sa le transforme in avi sau wma sau oricare alta extensie care sa poata fi vazuta de movie maker (asta este singurl program de editare filmari pe care il stiu sau mai este si winddow movie pe care il are win7). Stiti cumva alte programe de editare filmari ? Multumesc anticipat pt raspuns. Stima si respect!!!

Kov iulian

#17
Cel mai simplu program pe care il foloseam pentru convertire e asta http://www.pcfreetime.com/
Se numeste format factory, este gratuit fara limitari trialuri si alte prostii, destul de fiabil, iti ofera posibilitatea sa convertesti in cele mai  cunoscute formate.
Poti lipi filme, poti decupa din ele bucati pe care apoi le poti lipi la loc.
Adaugi subtitrari ( fisiere srt ) in film, bagi watermark si alte astfel de chestii.
Mai foloseam un program si mai avansat ( dar uneori face si figuri ) tot gratuit si tot asa fara limitari si trialuri dar din pacate am uitat cum se numeste.


Tutorial of Format Factory 2.20--cut video clip.wmv

SPYKAL

Multumesc mult pt program. Stima si respect!!!

pharaonu75

Am facut un scurt "instructaj", in speranta ca va fi de ajutor celor care intampina dificultati in atasarea pozelor.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

virgiliu

totu OK, cu mici diferenţe. La mine nu scrie "Răsfoire"; nu pot folosi emoticoane şi câteodată îmi postează foto răsturnate

Kov iulian

Citat din: virgiliu din Decembrie 11, 2014, 11:19:26 AM
totu OK, cu mici diferenţe. La mine nu scrie "Răsfoire"; nu pot folosi emoticoane şi câteodată îmi postează foto răsturnate.

Este posibil ca totul se datoreaza sistemului de operare ce il folositi.
Faptul ca nu scrie " rasfoire " in mod sigur tine de sistemul de operare, de exemplu la mine care sunt pe linux scrie altfel.

virgiliu

#22
 Nu-i bai. mă descurc eu, ..... dacă nu mă ajută romikele (cu toată stima!)