CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

la multi ani  tuturor celor care poarta numele de vasile ,vasilica...........!!!!!!!!!!!!!!!
 

       la multi ani nea VASILE BUCOVINEANU!!!!!!!!!

Dragosman

Citat din: orbanstefan64 din Ianuarie 01, 2012, 02:41:58 AM
           : sampanie: :birthday: la multi ani sarbatoritilor!!!!!!!! :birthday: : sampanie:
   
                 
bee_lover (26),
dan.smarandoi (43),
Dragosman (39),
ciprianP (32),
doru01 (49),
mmarcel (43),
beekeeper to be (28)

multumesc Pisti draga! un an nou fericit tuturor! va citesc si va urmaresc postarile tuturor de ceva vreme... inca nu am avut ce sa postez... sunt incepator si deocamdata invat si acumulez informatii. multi ani!  : sampanie:

gheco

La multi ani domnului Bucovineanu si tuturor celorlalti membri ai forumului cu numele sfant VASILE.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

mape 48-petru manea




      LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI : sampanie: :birthday: :bzz:

POSTASUL

La Multi Ani  sf. VASILE    tuturor ce purtati acest frumos nume  : sampanie:  :hi:                                                                                                                   
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Florin-braileanul (FlorinI)

Multi ani Vasile, Vasilica, Vasea si alte asemenea
sa fiti fericiti si de cei ce va doriti, iubiti!
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Bătrânul

bee_lover (26), dan.smarandoi (43), Dragosman (39), ciprianP (32), doru01 (49), mmarcel (43), beekeeper to be (28), La multi ani in fericire ! Si tie VASILE !  : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: %%- @};-

prisecarul

#1237
UN AN NOU CU BUCURII SI UN CALDUROS LA MULTI ANI PENTRU SARBATORITII DE ASTAZI!
:happy_birthday: :happy_birthday:
:birthday: :birthday: :birthday:
: sampanie: :beer: :coffee: @};- %%- :bzz: : sampanie: :beer: :coffee: %%- :bzz: : sampanie: :beer: :coffee: @};- %%- :bzz:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

andrei_georgian

 :beer: :beer:LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI!!!!: sampanie: : sampanie:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

beekeeper to be

multumesc tuturor, si eu va urez un an nou mai bun decat cel ce a trecut si sanatate la toata familia apiardeal......

orbanstefan64

              : sampanie: La Multi Ani!!! LUCIAN_DANILA , daniel8302 , smalbergher nicu : sampanie:



                                                    :birthday: :happy_birthday: :birthday:

bee_lover

Multumesc pentru urari!  : sampanie: La multi ani celor care isi serbeaza azi ziua de nastere. La multi ani celor care ieri si-au sarbatorit onomastica sau ziua de nastere!

pharaonu75

 :happy_birthday:

LUCIAN_DANILA (51),

daniel8302 (29),

smalbergher nicu (47)

: sampanie: :birthday: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

LUCIAN_DANILA

MULTUMESC DE URARI! MULTUMESC CA SUNTETI ALATURI DE SUFLETUL NOSTRU !MA BUCUR CA SUNT IN ACEASTA MARE FAMILIE, CHIAR DACA ACTIVITATEA MEA PE ACEST FORUM ESTE CA DE TATA DE ALBINE , DAR MULTUMESC CELUI DE SUS CA MA INTELEGE-TI CA SUNT ACTIV LA SFATURILE DVS. CARE AU FOST DEJA PUSE IN PRACTICA.CA SI TRANTOR AM MANCAT MIERE DAR NU DEGEABA. VA NULTUMESC TUTUROR SI MA PLEC IN FATA DOMNIILOR DVS. CU STIMA SI RESPECT SANATATE VA DORESC!

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube