Targul Apicol Faget 2009

Creat de filip, Februarie 06, 2009, 12:25:22 PM

« precedentul - următorul »

filip

Informatii de contact    TARGUL APICOL FAGET EDITIA A-VI-A SOLUTII PENTRU LIMITAREA CRIZEI FINANCIARE VIITOR IN TRATAMENTUL STUPINELOR Are loc in data de 21-22 martie 2009 din cei interesati la vizitarea targului si pentru a primi invitatie si informatii in prealabil va rugam sa trimiteti datele personale inclusiv adresa si nr de tel pe mail E-mail Sau prin sms la tel nr 0722205971,0740001843,0722657262. Va asteptam.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

filip

Astept si eu mai multe invitatii,doritori sunt multi
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

sorin tm


sorin tm

A m sa vin la tg din FAGET cu mai multi prieteni :hi:

catel

am asteptat un targ de genul asta anul trecut. am asteptat din iulie 2008. cred ca trebuie sa-mi golesc ceva memorie pe cand vin la alba.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

filip

Citat din: catelam asteptat un targ de genul asta anul trecut. am asteptat din iulie 2008. cred ca trebuie sa-mi golesc ceva memorie pe cand vin la alba.
Targul de la Alba nu mai exista anul asta sa mutat la BLAJ
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

catel

Citat din: filip
Citat din: catelam asteptat un targ de genul asta anul trecut. am asteptat din iulie 2008. cred ca trebuie sa-mi golesc ceva memorie pe cand vin la alba.
Targul de la Alba nu mai exista anul asta sa mutat la BLAJ
da n-am inteles treba cu invitatia ???
incepator.primul targ. :smile: :sad:
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

catel

no daca nu ma lamurea nea gica, io eram pregatit de blaj
asa ca daca ajuta d-zeu si is sanatos vin si io.
deci nea filip da explicatii pt. mucosi ca noi.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

filip

Am cativa prieteni ce vor invitatie,e de fapt un moft.Cateva pentru postare in diferite locuri publice ,cum ar fi Magazin ACA,Piata la chioscurile de miere.
Am sa trag si la xerox dar sa am si cateva originale.
Se poate participa fara invitatie linistit.Invitatia o folosesc doar pentru Mediatizarea evenimentului.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

sorin tm


D006

ne puteti spune va rog,adresa exacta si orele intre care se tine acest targ?
multumim anticipat

filip

Apicultor
Mesaj Privat
Inregistrat: 04-03-2009
Postari: 1
   
ne puteti spune va rog,adresa exacta si orele intre care se tine acest targ?
multumim anticipat
http://drone69.blogspot.com/2009/03/tir ... faget.html
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bee_lover

O poza cu programul si locul de desfasurare:sad:click pe poza pt. marire)

filip

Azi am fost la targ la Faget ,organizare buna.Fara taxa de intrare,materiale destul de bune si accesibile ca pret.
Din discutii sa desprins urmatoarea formulare;
"Fagetul ramane un punct de referinta si de intalnire a apicultorilor.
Blajul si Bucurestiul ,punct de referinta pentru a simti pulsul procesatorilor"
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

filip

Cateva poze din prima zi
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)