Pescuitul

Creat de CRISTI M, Ianuarie 22, 2009, 11:43:09 PM

« precedentul - următorul »

gore

pardon, am făcut şi alte poze,
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

D006


D006


[youtube=600,480]http://www.youtube.com/v/FMPYBz1jMtQ[/youtube]
Riul  Ebro ,plin  de  somni 60-100kg.Cine  vrea  poate  sa  vina in  Zaragoza si  va  prinde ex mult  dorit.

centrifuga

pai,daca e sa mergem,ATUNCI HAI!
IN DELTA DEOCAMDATA!

D006

Stiuca ,prinsa  la  peste  viu(pastrav) in  luna  februarie.

D006

Citat din: centrifugadupa fl.soarelui,tratamentul anti varoa si stimularea cresterii puietului,AM SA PLEC IN DELTA LA PESCUIT!
PE CINE MAI INTERESEAZA?
Daca nu vor fi probleme deosebite ......PREZENT.
Eri am avut o zi FB la pescuit....... pacat ca am uitat sa fac poze. :mad:

D006

Citat din: teinegru64
Citat din: centrifugadupa fl.soarelui,tratamentul anti varoa si stimularea cresterii puietului,AM SA PLEC IN DELTA LA PESCUIT!
PE CINE MAI INTERESEAZA?
Daca nu vor fi probleme deosebite ......PREZENT.
Eri am avut o zi FB la pescuit....... pacat ca am uitat sa fac poze. :mad:
M-am apucat sa scot caturile.Dupa ce termin poate facem o partida pe Puscasi.Ce zici?

D006

Scump d-le,scump.In alta parte era mai ieftin.Vezi sa nu pui iar caturile peste vreo saptamana.

antiopa din ardeal

Sunt convins ca peste 80% dintre stupari sunt si pescari. Si eu ma numar printre stuparii pescari dar am o problema: sunt pescar de fate (a se citi cuvantul dinainte cu i din a)=pesti cu defect (distanta dintre cap si coada prea mica)!!!

D006

foto1

dedu

Am vazut ca v-ati tot laudat cu pesti mari!!!
Sa va arat "marea" mea captura de duminica
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

bee_lover

Un porcusor? nu se vede bine...

milu56


sabin.manolache

observ ca sunt muti pescari printe apicultori....
Cristi, Dragosi si altii interesati, hai sa facem un pescuit de 2-3 zile la un sfarsit de saptamana, acum in octombrie ca merge bine crapul si poate si somnul pe olt langa Slatina, mai exact la Ipotesti.
Avem ocazia sa ne cunoastem mai bine si sa vedem cu ce vin se lauda Dragosi, aaaaa sa nu uitam si de pastrama ca in poze arata bine, oare cum o fi pe gratar?, iar Cristi. sa vedem ce gazda este...
Ce ziceti? pe 17-18 oct, sau 24-25 oct????????de vineri seara sau sambata dimineata, pana duminica seara!!!!!!!!!!!
:uimit:

CRISTI M

Joi , 08-10-09 , seara si Vineri 09-10-09 am programata o partida de pescuit industrial .
Sunt pregatit cu apatatul si camera .  :nod:
Cu prima ocazie pun pe forum poze , sper sa nu dezamagesc .  :sad: