Pescuitul

Creat de CRISTI M, Ianuarie 22, 2009, 11:43:09 PM

« precedentul - următorul »

D006

Pentru a ne imbolnavi total ar trebui sa ne pui si poze cu saramura si borsul rezultate din captura. :hi:

D006

Frumos pestele dar e asa uniform ca arata ca la crescatorie.

CRISTI M

Citat din: dragos2006Pentru a ne imbolnavi total ar trebui sa ne pui si poze cu saramura si borsul rezultate din captura. :hi:
Asa arata pe gratar , in folie

CRISTI M

Citat din: AndreiRNFrumos pestele dar e asa uniform ca arata ca la crescatorie.
Sunt prinsi din raul Olt , cu .......( mana ) . :wink:

CRISTI M

Citat din: CRISTI M
Citat din: dragos2006Pentru a ne imbolnavi total ar trebui sa ne pui si poze cu saramura si borsul rezultate din captura. :hi:
Asa arata pe gratar , in folie , cu usturoi , sare , sos de rosii si vin alb

D006


D006

Vineri si sambata mare concurs de pescuit la Vaslui.De maine incep antrenamentul si pregatirile.A cazut bine in pauza dintre culesuri si avand in vedere, cantarul care scade contiunuuuuu ma reprofilez.
Nu imi uratzi bafta si nici noroc.......as prefera ceva pe batz. :nod:  :rotfl:  :hi:

filip

Citat din: teinegru64Vineri si sambata mare concurs de pescuit la Vaslui.De maine incep antrenamentul si pregatirile.A cazut bine in pauza dintre culesuri si avand in vedere, cantarul care scade contiunuuuuu ma reprofilez.
Nu imi uratzi bafta si nici noroc.......as prefera ceva pe batz. :nod:  :rotfl:  :hi:
FIR INTINS!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

centrifuga

dupa fl.soarelui,tratamentul anti varoa si stimularea cresterii puietului,AM SA PLEC IN DELTA LA PESCUIT!
PE CINE MAI INTERESEAZA?

D006

Citat din: centrifugadupa fl.soarelui,tratamentul anti varoa si stimularea cresterii puietului,AM SA PLEC IN DELTA LA PESCUIT!
PE CINE MAI INTERESEAZA?
Pe  mine,daca  ai  aeroport  in  delta.Sper  ca  intr-o zi  o  sa  fac  o  partida  de  pescuit  cu  familia  apiardeal(vorba  lui  Dragos).

centrifuga

din cate stiu,e aeroport la Tulcea
Nu e problema.asigur transport din Buc!

Cristian IONITA

Citat din: abeja
Citat din: centrifugadupa fl.soarelui,tratamentul anti varoa si stimularea cresterii puietului,AM SA PLEC IN DELTA LA PESCUIT!
PE CINE MAI INTERESEAZA?
Pe  mine,daca  ai  aeroport  in  delta.Sper  ca  intr-o zi  o  sa  fac  o  partida  de  pescuit  cu  familia  apiardeal(vorba  lui  Dragos).
http://www.mk-airport.ro/
nici Otopeniul nu e foarte departe

D006

F.frumos  d-le  Cristi,poate  vii  si  tu  in  familia  noastra. :hi:

gore

Apropo de peşte, miercuri 08.07 la Ciuşlea, foarte cald, nu prea trăgea peştele, dar nu am stat degeaba 4 ore după amiaza, 3 plătici şi un crap de 1,250gr.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

captura finala,
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming