Eu si fetitele mele dragi !!!

Creat de ves.lucian, Ianuarie 14, 2012, 08:46:31 PM

« precedentul - următorul »

sandupop

Citat din: ves.lucian din Septembrie 03, 2013, 11:06:33 PM
duminica am avut un eveniment in familie !!!
25 de ani de casnicie !!!
adica nunta de argint !!!
nu puteam fi in alta parte decat la manastirea Bodrog !!!
parintele duhovnic al nostru a fost cel care ne-a citit rugaciunile !!!
asa am si dorit !!!
Multi multi ani impreuna! Cu sanatate si fericire. : sampanie: :birthday:
Anul viitor pe 2 septembrie fac si eu acelasi lucruu.....numai ca ma gandesc, sa o iau tot pe, cea veche =)), sau sa-mi caut una noua.... :rotfl: :rotfl:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

marian_6777

Luciane... sanatate va doresc si sa va bucurati de viata, de copii, si asa cum este corect, de albinutele voastre :birthday: =D> @};- :bzz: :bzz: :bzz:
Sandule, tu crezi ca o poti inlocui? Uite ce mandrete de fata ti-a oferit. Aaaa... si mai da si cate o bere la apicultori, ca de la tine.... :rotfl: :D
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

sandupop

Citat din: marian_6777 din Septembrie 04, 2013, 08:10:10 AM
Luciane... sanatate va doresc si sa va bucurati de viata, de copii, si asa cum este corect, de albinutele voastre :birthday: =D> @};- :bzz: :bzz: :bzz:
Sandule, tu crezi ca o poti inlocui? Uite ce mandrete de fata ti-a oferit. Aaaa... si mai da si cate o bere la apicultori, ca de la tine.... :rotfl: :D
Norocul meu este ca nu citeste aceste postari ca ....numai eu stiu ce as păți =)), ...ma alint si eu...in privinta celei mici, multumesc pentru aprecieri. Si acum  sa curga.... :beer: :beer:. M-as bucura sa pot oferi si real cate o bere si o halba de ..palinca, va aștept la Toplița,  de luni încolo ca acum sunt la Mamaia.

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

almasel2011

Nihil sine Deo.

pharaonu75

Citat din: ves.lucian din Septembrie 03, 2013, 11:06:33 PM
duminica am avut un eveniment in familie !!!
25 de ani de casnicie !!!
adica nunta de argint !!!
...

Multi ani inainte! Sa te vad la nunta de platina! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

ves.lucian

  va multumesc la toti pentru cuvintele frumoase !!! sa va dea Dumnezeu sanatate si tot binele din lume !!!
   :hi: :nod: :razz: =D> :-c :beer: :beer: :beer: :ok: :yes: :thanks: :i_love_you:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

Kiwi Bee

La Multi Ani cu sanatate si bucurii!  :hi:

bismark

     Multa sanatate,tie si familiei ca-i mai buna decit toate si implinirea tuturor dorintelor.Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Marius-ursulakhe

Nea Luciane sa va dea d-zeu multa sanatate si multe bucuri si sa speram sa il conving pe cristi bh sa mergem pana zabrani iarna asta
SANATATE MAXIMA  =D> :D  : sampanie:   :birthday:   :happy_birthday:   :beer:

happy

Citat din: sandupop din Septembrie 04, 2013, 07:54:29 AM
Multi multi ani impreuna! Cu sanatate si fericire. : sampanie: :birthday:
Anul viitor pe 2 septembrie fac si eu acelasi lucruu.....numai ca ma gandesc, sa o iau tot pe, cea veche =)), sau sa-mi caut una noua.... :rotfl: :rotfl:
Se pare ca ne-am insurat in acelasi an!Mai bine iei pe ea doua de 25 de ani,eu sigur asa fac :yes: :rotfl:
La multi ani Lucian : sampanie:
http://hapy.sunphoto.ro/
Lumea nu ar exista fara albine!

ves.lucian

Am cam lipsit de pe forum o vreme !!! sunt convins ca nu a plans nimeni dupa mine !!!  :lol:
am fost retinut cateva zile la spitalul judetean !!!
in domeniul apicol acolo nu am gasit nimic de pozat !!!
mi-a placut in schimb cum arata elicopterul SMURD !!!
si ma gandesc sa-mi directionez cei 2% din impozit catre SMURD !!!
ma gandesc ca se aduna ceva banuti astfel !!!
bine este sa nu ai nevoie niciodata de SMURD , dar din pacate unii au nevoie !!!
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

relutu


ves.lucian

#1422
  din fericire nu !!! nici ca bolnav , nici sanatos !!!desi mi-ar place sigur o plimbare cu el !!!
   :hi: :nod: :razz: =D> :-c :beer: :beer: :beer: :ok: :yes: :thanks: :cu plăcere:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

sandupop

Citat din: ves.lucian din Septembrie 14, 2013, 10:45:14 PM
Am cam lipsit de pe forum o vreme !!!  am fost retinut cateva zile la spitalul judetean !!!
Pai bine mai Luciane... toata lumea isi face concediul la mare, la ...munte ..tu il faci la ...judetean!!! =)) =)) =)).
Bine ca nu te-au retinut acolo ca ramaneam fara... cuscru!! :rotfl:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

ves.lucian

  Doamne-fereste !!! daca tot ai adus vorba , noruta mea ce mai face ???
   :hi: :nod: :razz: =D> =D> =D> :-c :ok: :yes: :thanks: :cu plăcere: :i_love_you:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!